Reklama

Reklama

"Kevin sam w domu". Jak dziś wyglądają gwiazdy filmu?

Od premiery filmu "Kevin sam w domu" minęły ponad trzy dekady. Jak bohaterowie kultowej komedii wyglądają po latach? Nie tylko Macaulay Culkin zmienił się nie do poznania.

"Kevin sam w domu" (1990)

Film "Kevin sam w domu", bez którego Polacy nie wyobrażają sobie świąt, Polsat pokaże dwukrotnie. Widzowie będą mogli obejrzeć komedię familijną w Wigilię, 24 grudnia, o godz. 20:00. Dla tych, którzy będą chcieli zobaczyć produkcję raz jeszcze zaplanowano dodatkowy pokaz w Boże Narodzenie, 25 grudnia, o godz. 16:30.

Chociaż trudno w to uwierzyć, od premiery "Kevina samego w domu" minęły już ponad trzy dekady. Dla wielu aktorów, którzy zagrali w filmie z 1990 roku, a później w kontynuacji "Kevin sam w Nowym Jorku" z 1992 roku, nadal rola właśnie w tej serii pozostaje najbardziej charakterystyczną kreacją. Niektórym z nich zaczęło to nawet ciążyć.

Reklama

John Heard w 2013 roku mówił, że nie chce być "ojcem Kevina" do końca swojego życia. Heard to niestety jeden z aktorów znanych z filmu "Kevin sam w domu", którzy już nie żyją. Odtwórca roli Petera McCallistera zmarł w 2017 roku w wieku 72 lat. Nie żyje również Robert Blossoms, który grał poczciwego Marleya. Aktor odszedł w 2011 roku, mając wówczas 87 lat.

Macaulay CulkinKieran CulkinCatherine O’HaraJoe PesciDaniel SternDevin Ratray - to także aktorzy, którzy w filmie "Kevin sam w domu" wykreowali niezapomniane role. Zobaczcie, jak wyglądają dzisiaj.

Macaulay Culkin, czyli tytułowy Kevin McCallister

Catherine O’Hara jako Kate McCallister

Joe Pesci i Daniel Stern, czyli "mokrzy bandyci"

Kieran Culkin jako Fuller McCallister

Zobacz również:

Filmowe hity Polsatu na święta! Co obejrzeć w TV?

Weekend w kinie: Co obejrzeć w święta?

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje