Reklama

Reklama

Julia Wieniawa powiększyła usta? Rozwiała wątpliwości!

Julia Wieniawa opublikowała w sieci nowe nagranie, w którym kluczową rolę odgrywają jej usta. Aktorka odniosła się do pewnego wpisu, przy okazji pokazując się "przed" i "po". Do czego się przyznała?

Julia Wieniawa na premierze filmu "Small World"

Julia Wieniawa należy do grona gwiazd, które pozostają aktywne w mediach społecznościowych. Facebook, Instagram oraz Tik Tok nie mają przed aktorką tajemnic, a ona sama sukcesywnie zwiększa swoją galerię zdjęć i filmików. Niedawno Julia postanowiła odnieść się do wypowiedzi na temat jej wyglądu – w internecie pojawił się bowiem wpis sugerujący, że powiększyła sobie usta. 

Sama zainteresowana po raz kolejny postanowiła odpowiedzieć na tę "zaczepkę", publikując krótkie nagranie. Już na samym wstępie Julia Wieniawa rozwiała wszelkie wątpliwości, wyraźnie zaznaczając, iż jej usta są w stu procentach naturalne. 

Reklama


Julia Wieniawa powiększa usta domowym sposobem

W dalszej części nagrania Julia Wieniawa postanowiła podzielić się swoim patentem na "domowe" powiększenie ust, pokazując, jak wygląda "przed" i "po". W tym celu użyła ulubionej kredki do konturowania, a całość uzupełniła błyszczykiem. 

Jak widać, mimo natłoku obowiązków Julia Wieniawa pozostaje w stałym kontakcie z fanami, od razu reagując na ich pytania oraz uwagi. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy dziewczyna Nikodema Rozbickiego poruszyła na Tik Toku kwestię swojego wyglądu. Na początku października gwiazda opublikowała nagranie, w którym opowiedziała m.in. o chorobie Hasimoto, która w pewnym momencie znacząco wpłynęła na jej życie.

Zobacz również: 

Lady Gaga: Narodziny gwiazdy?

Natalia Janoszek: Milion dolarów za wieczór

Piotr Adamczyk ma kolejne propozycje z Hollywood? Żona ujawnia!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje