Reklama

Reklama

Piotr Adamczyk ma kolejne propozycje z Hollywood? Żona ujawnia!

Piotr Adamczyk pojawił się ostatnio na uroczystej premierze serialu "Hawkeye": która odbyła się w Los Angeles. W produkcji Disney+ zagrał jedną z drugoplanowych ról. Na czerwonym dywanie w Kodak Theatre towarzyszyła mu żona Karolina Szymczak. Po premierze zasugerowała, że to dopiero początek sukcesów aktora w Stanach Zjednoczonych.

Piotr Adamczyk z żoną na premierze filmu "Hawkeye"

Piotr Adamczyk niedawno wystąpił w trzech sezonach serialu "For All Mankind" dla Apple TV+, a teraz przyszła pora na premierę superbohaterskiego serialu Marvela "Hawkeye" z jego udziałem. Miała ona miejsce 17 listopada w Los Angeles w znanym z odbywających się tam z oscarowych gal Kodak Theatre. Zaproszona na pokaz śmietanka Hollywood mogła obejrzeć dwa premierowe odcinki serialu. 

Reklama

Na czerwonym dywanie nie zabrakło Piotra Adamczyka, który w produkcji Marvela wciela się w postać Thomasa, rosyjskiego gangstera. W drodze na premierę aktor powiedział, że dla niego ta premiera to wielkie święto. "Nigdy nie organizowałem urodzin, imienin albo rzadko kiedy. Ale premiery uwielbiam świętować, więc dzisiaj mam swoje święto" - cieszył się aktor.

Cały wieczór relacjonowała na Instagramie żona aktora. Najpierw opublikowała ich wspólne zdjęcie z czerwonego dywanu i napisała, że jest dumna z Piotra i że jest jego jeszcze większą fanką. Najbardziej wymowne słowa napisała jednak na końcu swojego posta. "Wielu rzeczy się nie spodziewacie!" - dodała tajemniczo, sugerując, że rola w serialu "Hawkeye" nie jest końcem przygody Adamczyka w Hollywood. Zapewne już niedługo dowiemy się, że polski aktor został obsadzony w kolejnej amerykańskiej produkcji. Trzymamy za to kciuki!

"Hawkeye" z Piotrem Adamczykiem

Superbohaterski serial "Hawkeye" będzie można oglądać na platformie Disney+ od 24 listopada. Jest to produkcja Marvela według komiksu o tym samym tytule, którego fabuła ukazuje losy Clinta Bartona jako Ronina i kontynuuje wydarzenia zapoczątkowane w filmie "Avengers: Koniec gry". Twórcą serialu i autorem scenariusza jest Jonathan Igla, za reżyserię odpowiadali: duet Bert & Bertie oraz Rhys Thomas. W tytułową rolę wcielił Jeremy Renner, w filmie zobaczymy oczywiście także Piotra Adamczyka, a oprócz niego: Hailee Steinfeld, Verę Farmigę, Tony’ego Daltona, Zahna McClarnona, Briana d’Arcy’ego Jamesa i Alaquę Cox. 

Zobacz również: 

Piotr Adamczyk wrócił do Polski. Chciał całować płytę lotniska

Piotr Adamczyk z żoną przenieśli się do Stanów Zjednoczonych

Piotr Adamczyk chwali się, że w amerykańskim teleturnieju było pytanie o jego rolę 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Hawkeye

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje