Reklama

Reklama

Johnny Depp rozpoczyna w Paryżu zdjęcia do pierwszego filmu po procesie

Johnny Depp, który po trwającej 6 tygodni batalii prawnej pokonał byłą żonę Amber Heard w procesie o zniesławienie, wraca do pracy. Właśnie przybył do Paryża, gdzie wystąpi w nowym filmie francuskiej reżyserki.

Johnny Depp, który po trwającej 6 tygodni batalii prawnej pokonał byłą żonę Amber Heard w procesie o zniesławienie, wraca do pracy. Właśnie przybył do Paryża, gdzie wystąpi w nowym filmie francuskiej reżyserki.
Johnny Depp /Venla Shalin/Redferns /Getty Images

Depp zagra francuskiego króla Ludwika XV w filmie, który kręcony jest głównie w Pałacu Wersalskim. Zdjęcia mają potrwać trzy miesiące. Reżyserka filmu Maiwenn Le Besco ma podwójną rolę. Zagra też hrabinę Jeanne du Barry, ostatnią kochankę Ludwika XV. Król ten panował we Francji przez 59 lat. Oskarżany o korupcję i rozpustę, zmarł jednak w niesławie. Fabuła filmu na razie utrzymywana jest w tajemnicy.

Maiwenn Le Besco (obecnie używa jedynie swojego imienia Maiwenn) - była związana z reżyserem Lucem Bessonem. W wieku 16 lal urodziła jego córkę Shannę. Zagrała m.in. w dwóch słynnych filmach Bessona: "Leon Zawodowiec" i "Piaty element". Wystąpiła też w teledysku do piosenki "Promises" zespołu The Cranberries.

Reklama

Jako reżyserka ma na koncie sześć filmów. Najnowszy "DNA" miał swoją światową premierę na Deauville Film Festival 11 września 2020 r. 

Johnny Depp wróci do roli kapitana Sparrowa?

Niewykluczone, że Johnny Depp wróci także wkrótce do roli kapitana Sparrowa w kolejnym filmie z serii "Piraci z Karaibów".

Serwis Poptopic donosi, że aktor prowadzi rozmowy z wytwórnią Disneya w sprawie jego powrotu i ponownego powierzenia mu roli kapitana Sparrowa. Umowa ma opiewać na zawrotną sumę 300 mln dolarów. Według informatora, na którego powołuje się serwis, to wytwórnia skontaktowała się z Deppem i jest zainteresowana nie tylko poprawą relacji z gwiazdorem, ale i nawiązaniem ponownej współpracy.

"Podobno umowa dotyczy powrotu Johnny'ego Deppa jako Jacka Sparrowa w szóstej części 'Piratów z Karaibów', a także udziału w spin-offie, który ma być poświęcony bohaterowi. Wytwórnia ma nadzieję, że Johnny im wybaczy i wróci jako kultowa postać" - czytamy w artykule przedrukowanym przez "Daily Mail".

Czytaj więcej:

Rozmowa skandalistów na Instagramie. Ujawnią nieznane fakty?

Dziecięca pornografia? Najbardziej kontrowersyjne filmy Netfliksa!

Johnny Depp może zarobić... 300 milionów dolarów! Niespodziewana oferta!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL