Reklama

Reklama

Jennifer Lopez: Ślub z Benem Affleckiem?

Najnowszy tytuł komedii romantycznej z udziałem Jennifer Lopez, "Wyjdź za mnie", może okazać się proroczy dla niej samej. Przy okazji promocji filmu dziennikarze zapytali ją, czy skoro po latach znów spotyka się z Benem Affleckiem, zamierza wziąć z nim ślub. Gwiazda odpowiedziała, że rozważa taką możliwość.

Najnowszy tytuł komedii romantycznej z udziałem Jennifer Lopez, "Wyjdź za mnie", może okazać się proroczy dla niej samej. Przy okazji promocji filmu dziennikarze zapytali ją, czy skoro po latach znów spotyka się z Benem Affleckiem, zamierza wziąć z nim ślub. Gwiazda odpowiedziała, że rozważa taką możliwość.
Zakochani Jennifer Lopez i Ben Affleck / Gotham/GC Images /Getty Images

Decyzje podejmowane przez Jennifer Lopez dotyczące dotyczące związków zazwyczaj szokują jej fanów. Sporym zaskoczeniem było jej rozstanie z baseballistą Alexem Rodriguezem, ale jeszcze większym było to, że znów spotyka się z Benem Affleckiem.

Jennifer Lopez: Kolejny ślub?

Reaktywacja Bennifer, jak w 2002 roku zwykło się związek Lopez i Afflecka, może przynieść jeszcze jedną niespodziankę - ślub. Piosenkarka nie wyklucza bowiem, że stanie z Benem przed ołtarzem. Zdradziła to w rozmowie z dziennikarką redakcji "Today". "Znasz mnie, jestem romantyczką. Zawsze byłam. Mam za sobą kilka małżeństw, ale wciąż wierzę w szczęśliwe zakończenia" - wyznała.

Reklama

Nieudanych małżeństw, o których wspomniała, gwiazda ma na koncie trzy - z Ojanim Noą, Crisem Juddem i z Markiem Anthonym. Te związki, jak i inne romanse Lopez, stały się powodem wielu kąśliwych uwag ze strony mediów i komentarzy na temat jej bogatego, acz niezbyt szczęśliwego życia uczuciowego. Piosenkarka zapewnia, że nie przejmuje się tymi złośliwościami.

"Podchodzę do tego z dużym dystansem, potrafię się z siebie śmiać. Jestem tylko człowiekiem, jak my wszyscy, mam swoje wzloty i upadki. Popełniłam błędy" - przyznała.

Warto przypomnieć, że ślub z Affleckiem piosenkarka już raz planowała. Miał się on odbyć 12 września 2003 roku w Santa Barbara. Uroczystość została jednak odwołana na kilka godzin przed rozpoczęciem ceremonii. Niedługo później, 20 stycznia 2004 roku, media ogłosiły oficjalnie rozstanie pary. Skoro jednak Lopez wierzy w szczęśliwe zakończenia, to może teraz, po niemal 20 latach od tamtej odwołanej ceremonii, jednak powie ukochanemu Benowi "tak".

Jennifer Lopez w "Wyjdź za mnie"

Już 11 stycznia 2022 roku na ekrany kin trafi komedia romantyczna z główną rolą Jennifer Lopez zatytułowana "Wyjdź za mnie".

Jennifer Lopez gra w niej supergwiazdę muzyki Kat Valdez, która jest w związku z popularnym piosenkarzem Bastianem  (w tej roli  debiutujący na ekranie latynoski gwiazdor Maluma).

Ich wspólny, wielki hit "Marry Me" zdobywa kolejne listy przebojów. Oni, zakochani postanawiają się pobrać przed swoją publicznością. Ceremonia ma być transmitowana na platformach społecznościowych. Jednak Kat na chwilę przed powiedzeniem "tak" odkrywa, że Bastian ją zdradził. Chcąc zemścić się na Bastianie postanawia poślubić, nieznajomego człowieka, którego wybiera losowo z publiczności.

Wybór pada na Charliego Gilberta (Owen Wilson), który został zaciągnięty na koncert przez swoją nastoletnią córkę (Chloe Coleman) i najlepsza przyjaciółkę (Sarah Silverman).

Czytaj również:

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Tom Holland ma problemy ze zdrowiem! Na co cierpi filmowy Spider-Man?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL