Reklama

J.K. Rowling wyjawiła prawdę! To dlatego nie wzięła udziału w jubileuszu "Harry'ego Pottera"

J.K. Rowling po kilku miesiącach zdradziła, dlaczego nie pojawiła się w specjalnym programie poświęconym 20. rocznicy powstania filmowej ekranizacji „Harry’ego Pottera”. W rozmowie z Grahamem Nortonem wyjaśniła, że nie miała ochoty wziąć udziału w tym projekcie.

"Harry Potter: 20. rocznica. Powrót do Hogwartu": Wypowiedź J.K. Rowling

"Zaproszono mnie do wzięcia udziału w programie, a ja zdecydowałam, że nie chcę wziąć w nim udziału" - powiedziała, kończąc spekulacje na temat swojej nieobecności podczas spotkania. Zaprzeczyła też, że została z produkcji wykluczona.

J.K. Rowling znajd od dłuższego czasu w centrum uwagi mediów ze względu na transfobiczne wpisy. Przeciwko jej poglądom wypowiedziało się kilka osób z obsady filmów o młodym czarodziej, m.in. Daniel Radcliffe i Emma Watson.

"Harry Potter: 20. rocznica: Powrót do Hogwartu": Specjalny odcinek

1 stycznia 2022 roku w serwisie HBO GO zadebiutował program specjalny zatytułowany "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu". Widzowie mogli przyjrzeć się kulisom powstania poszczególnych części cyklu oraz poznać nieznane dotąd fakty na temat występujących w serii aktorów. Na ekranie pojawili się więc m.in. odtwórcy głównych ról Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson, a także reżyserzy Chris Columbus i David Yates.

Program "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" to - według wytwórni Warner Bros - celebracja fenomenu powstania serii filmów oraz "niezwykłej rodziny filmowej".

Reklama

Zobacz też:

"Glass Onion": Nowe zdjęcie promujące sequel "Na noże". Premiera wkrótce

Jena Malone zrobiła coming out. Gwiazda "Igrzysk śmierci" jest panseksualna

David Fincher: Kultowe filmy, niepowtarzalny styl

Miłość w filmowym świecie: Dorota Segda i Stanisław Radwan

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: J.K. Rowling | Emma Watson | Daniel Radcliffe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy