Reklama

"Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu": Kiedy premiera?

W styczniu w serwisie HBO GO pojawi się wspomnieniowy program "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu", w którym gwiazdy serii będą wspólnie świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".

W styczniu w serwisie HBO GO pojawi się wspomnieniowy program "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu", w którym gwiazdy serii będą wspólnie świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".
Rupert Grint, Emma Watson i Daniel Radcliffe znów razem! /HBO

Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, a także wieloma innym cenionym członkami obsady wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze, spotykają się po raz pierwszy, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".

Reklama

Jubileuszowy program specjalny "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" przybliży zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.

Do tego wyjątkowego spotkania dołączą także Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch oraz Ian Har.

Gwiazdy "Harry'ego Pottera" znów razem

Program "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" będzie swego rodzaju celebracją fenomenu powstanie serii filmów oraz niezwykłej rodziny filmowej, która narodziła przy ich produkcji w Warner Bros. Studios w Londynie dwie dekady temu. Będzie to jednocześnie uhonorowanie tej niezrównanej spuścizny filmowej i jej niepowtarzalnego wpływu na serca, umysły i wyobraźnię wielu fanów na całym świecie.

"To była niesamowita podróż od czasu debiutu filmu 'Harry Potter i Kamień Filozoficzny'. Obserwowanie jak ewoluował on w niezwykłe uniwersum, było co najmniej magiczne"- powiedział Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics.

"To jubileuszowe  spotkanie jest hołdem dla wszystkich osób, na życiu których ten kulturowy fenomen wywarł istotny wpływ - od utalentowanej obsady i ekipy, która włożyła swoje serce i duszę w tę niezwykłą serię filmową, po pełnych pasji fanów, którzy 20 lat później podtrzymują ducha czarodziejskiego świata" - dodał.

"Przy tej niesamowitej grupie aktorów w powietrzu unosi się magia, kiedy wszyscy wracają tak jakby do domu - do oryginalnych planów zdjęciowych i dekoracji Hogwartu, gdzie zaczęli 20 lat temu. Ich podekscytowanie, gdy przygotowują się do zabrania swoich fanów w bardzo wyjątkową i osobistą dla nich podróż przez historię kręcenia serii filmów, jest wyraźnie wyczuwalne" - powiedziała producentka wykonawcza Casey Patterson.

Premiera programu specjalnego "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" zaplanowana jest w Polsce na styczeń w serwisie HBO GO.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" oskarżony o molestowanie seksualne

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Harry Potter i kamień filozoficzny

Reklama

Reklama

Reklama