Reklama

Igrzyska śmierci: Jennifer Lawrence powróci do roli Katniss? Aktorka zabrała głos

Jennifer Lawrence wystąpiła w takich produkcjach jak "Do szpiku kości", "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz "American Hustle". Największą popularność przyniósł jej jednak występ w serii "Igrzyska śmierci", w której zagrała Katniss Everdeen. Aktorka zabrała głos w kwestii możliwego powrotu jej bohaterki na ekrany.

Jennifer Lawrence: Powróci do "Igrzysk śmierci"?

Jennifer Lawrence po raz pierwszy wcieliła się w postać Katniss Everdeen w 2012 roku. Jej zaangażowanie i gra aktorska szybko sprawiły, że zyskała uznanie widzów. Popularność serii "Igrzyska śmierci" sprawiła, że fani od lat domagają się powrotu ulubionej bohaterki na ekrany kinowe.

Przy okazji premiery nowego filmu z jej udziałem o nazwie "Bez urazy", aktorka została zapytana o możliwy powrót do roli Katniss.

Reklama

Jennifer Lawrence bez namysłu odpowiedziała, że gdyby pojawiła się taka oferta powiedziałaby "tak".  

W komedii "Bez urazu" Jennifer Lawrence wcieli się w postać... kierowcy Ubera! Będzie to odważna produkcja przeznaczona dla dorosłych. Premiera filmu zaplanowana jest na 22 czerwca.

"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży": Prequel serii jeszcze w tym roku

Fani "Igrzysk śmierci" mogą czuć powody do zadowolenia. 17 listopada na ekranach kin ma pojawić się prequel serii zatytułowany "Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Film przedstawi historię Coriolanusa Snowa i Lucy Gracy podczas Dziesiątych Głodowych Igrzysk.

Zobacz też:

Sean Penn związał się z Ukrainką. Kim jest jego wybranka?

"Gladiator 2": Wypadek na planie filmu. Kilka osób z obrażeniami

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy