Reklama

Sean Penn związał się z Ukrainką. Kim jest jego wybranka?

Po ataku Rosji na Ukrainę, Sean Penn stał się bardzo aktywnym ambasadorem sprawy ukraińskiej na Zachodzie. Teraz żółto-niebieskie barwy przybrało również jego serce… A to za sprawą ukraińskiej aktorki, Olgi Korotyayevy. Oboje widywani są razem od pewnego czasu. Para wypoczywa teraz w Rzymie.

Sean Penn: Tajemniczy związek aktora

Sean Penn i Olga Korotyayeva po raz pierwszy zostali uwiecznieni razem przez paparazzi pod koniec maja w ekskluzywnej japońskiej restauracji Nobu w Malibu. Nie okazywali sobie wówczas czułości przy innych ludziach, jednak odjechali z lokalu autem, którym kierował Penn, co mogło sugerować, że byli na randce. Dowód, że łączy ich coś więcej przyszedł kilka dni później.

Teraz Penn i Korotyayeva zostali namierzeni w Rzymie. Sfotografowano ich na ulicach Wiecznego Miasta, gdy podczas spaceru nie szczędzą sobie czułości. Na zdjęciach, które opublikował m.in. dziennik "Daily Mail", widzimy, że aktor co rusz obejmował swoją towarzyszkę i wymieniał z nią pocałunki. Para odwiedziła też salony jubilerskie Bulgari oraz Tiffany.

Reklama

Nie wiadomo od kiedy Penn i Korotyayeva się spotykają, ani jak się poznali. Mgiełką tajemnicy okryty jest też życiorys pięknej brunetki. Wiadomo, że urodziła się 43 lat temu w ukraińskim mieście Czerkasy. Jest też aktorką, która swoją karierę związała głównie z Francją. Jej dokonania zawodowe są też dosyć skromne. Zagrała m.in. we francuskim thrillerze "Eksplozje" (2021) oraz belgijsko-szwajcarskim serialu kryminalnym "Dzielnica bankowa" (2017).

Penn był trzykrotnie żonaty. Najpierw powiedział sakramentalne "tak" Madonnie. Później dzielił życie z aktorką Robin Wright, z którą ma córkę Dylan i syna Hoppera. W 2020 r. poślubił młodszą o 32 lata australijską aktorkę Leilę George, do rozwodu doszło dwa lata później. (PAP Life)

ag/moc/

Zobacz również:

Weekend w kinie: "Transformersy" i zbrodnie II wojny światowej

"Gladiator 2": Wypadek na planie filmu. Kilka osób z obrażeniami 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Sean Penn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama