Reklama

Reklama

"Hocus Pocus 2": Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy na Disney+

Pojawił się zwiastun nowej produkcji Disney+. W filmie "Hocus Pocus 2" główne role grają: Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy.

Pojawił się zwiastun nowej produkcji Disney+. W filmie "Hocus Pocus 2" główne role grają: Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy.
Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy w filmie "Hocus Pocus 2" /materiały prasowe

"Hocus Pocus 2" w gwiazdorskiej obsadzie na Disney+

Film "Hocus Pocus 2" to kontynuacja klasycznej produkcji z 1993 roku. Tytuł ma zadebiutować na platformie Disney+ 30 września.

Role złych sióstr i wiedźm Sanderson w nowej produkcji powtórzą gwiazdy przeboju sprzed lat - Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy.

O czym opowie "Hocus Pocus 2"? Opis fabuły brzmi tak: "Minęło 29 lat, odkąd ktoś zapalił świecę Czarnego Płomienia i wskrzesił siedemnastowieczne siostry. One szukają teraz zemsty. Czy trzej licealiści powstrzymają czarownice przed sianiem spustoszenia w Salem w wigilię Halloween?".

Reklama

W filmie "Hocus Pocus 2" występują także: Sam Richardson, Doug Jones, Hannah Waddingham, Whitney Peak, Belissa Escobedo, Lilia Buckingham, Froyan Gutierrez i Tony Hale.

Film wyreżyserowała Anne Fletcher. Pojawił się właśnie zwiastun produkcji - zobaczcie!

"Hocus Pocus": Klasyczny film z 1993 roku

Film "Hocus Pocus 2" jest kontynuacją amerykańskiej produkcji familijnej z 1993 roku.

Obraz "Hocus Pocus" w reżyserii Kenny'ego Ortegi opowiadał historię sióstr Sanderson, czarownic z Salem, powieszonych trzysta lat wcześniej, za wyssanie energii życiowej z kilkuletniej dziewczynki, które w noc Halloween zostają przywrócone do życia przez trójkę młodych ludzi.

Zobacz też:

Przerwała milczenie! Po latach wyznała prawdę o "50 twarzach Greya"

"Forrest Gump": Tom Hanks nie chciał kultowej sceny

Karolina Bielawska nakręci filmową biografię Violetty Villas

Mel Gibson ojcem Leonarda DiCaprio? "Szykowała się wspaniała obsada"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bette Midler | Sarah Jessica Parker | Disney+

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL