Reklama

Reklama

HBO Max traci filmy o Harrym Potterze. Gdzie będzie można obejrzeć całą serię?

Tylko do 31 sierpnia w serwisie streamingowym HBO Max będzie można oglądać całą serię filmów o Harrym Potterze. Gdzie później filmy będą dostępne?

Tylko do 31 sierpnia w serwisie streamingowym HBO Max będzie można oglądać całą serię filmów o Harrym Potterze. Gdzie później filmy będą dostępne?
Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint w filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny" /TZ/East News/East News /East News

HBO Max traci filmy o Harrym Potterze

HBO Max będzie musiał 31 sierpnia pożegnać się z całą serią filmów o małym czarodzieju. To zapewne duży cios dla firmy streamingowej i spore rozczarowanie dla fanów Harry'ego Pottera, którzy są subskrybentami HBO Max.

To już pewne, że 31 sierpnia z HBO Max znikną te produkcje Warner Bros.:
1/ "Harry Potter i Kamień Filozoficzny",
2/ "Harry Potter i Komnata Tajemnic",
3/ "Harry Potter i Więzień Azkabanu",
4/ "Harry Potter i Czara Ognia",
5/ "Harry Potter i Zakon Feniksa",
6/ "Harry Potter i Książę Półkrwi",
7/ "Harry Potter i Insygnia Śmierci" - części 1 i 2.

W Stanach Zjednoczonych fani Harry'ego Pottera mogą oglądać serię od 1 lipca również w serwisie NBCUniversal, Peacock.

Reklama

W ciągu ostatnich dwóch lat seria o małym czarodzieju była "przerzucana" pomiędzy dwiema platformami - raz była dostępna w HBO Max, a potem w Peacock i na odwrót.

Czy filmy znowu wrócą do HBO Max, nie wiadomo.

HBO Max nadal zachowała prawa do emisji serii o Fantastycznych zwierzętach, filmów: "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" i "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a".

Serwis oferuje również specjalny program "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu", w którym gwiazdy serii wspólnie świętują dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max | Harry Potter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL