Reklama

Florence Pugh trafiona w twarz. Wszystko uchwyciły kamery

Podczas promocji drugiej części "Diuny" Denisa Villeneuvea w czasie CCPX w São Paulo doszło do przykrego i potencjalnie groźnego incydentu. Gdy obsada filmu wyszła na scenę, ktoś rzucił w ich kierunku niezidentyfikowany obiekt. Aktorka Florence Pugh została trafiona w twarz. Reakcję pokrzywdzonej i pozostałych osób na scenie uchwyciły kamery.

Pugh zjawiła się na Comic-Conie w Brazylii razem z innymi gwiazdami "Diuny: Części drugiej". Partnerowali jej między innymi Timothée ChalametZendaya i Austin Butler. Gdy obsada pozowała do zdjęć, ktoś ze zgromadzonych na widowni rzucił czymś w ich kierunku. Pugh została trafiona w twarz.

Reklama

Moment trafienia oraz reakcji aktorki i jej kolegów z obsady uchwyciły kamery. Krótki film szybko pojawił się w internecie. Pugh nie ukrywała, że trafienie było bolesne. Z kolei partnerujący jej aktorzy wyraźnie przejęli się tym incydentem. Niemniej wszyscy udzielali później wywiadów. 

Fani rzucający przedmiotami na scenę. Gwiazdy protestują

Pugh nie jest pierwszą celebrytką, która boleśnie przekonała się, że rzucanie różnymi przedmiotami w kierunku sceny nie jest najlepszym pomysłem. Harry Styles, który wystąpił z nią w filmie "Nie martw się, kochanie", w lipcu koncertował w Wiedniu. Gdy między piosenkami chodził po scenie, ktoś rzucił czymś w jego kierunku i trafił go w oko. Nie był to zresztą pierwszy raz w jego karierze. W Los Angeles obrzucono go słodyczami, a w Nowym Jorku nuggetsami.

Podobna nieprzyjemność spotkała latem tego roku piosenkarza Drake'a. Z kolei Cardi B rzuciła mikrofonem w fankę, który wcześniej oblała ją wodą. Piosenkarce nie postawiono żadnych zarzutów. Natomiast Babe Rexha została trafiona w oko telefonem komórkowym, przez co upadła na scenie. Artystce musiano założyć szwy. W tej sprawie aresztowano 27-letnią kobietę. 

Podczas jednego ze swoich występów Taylor Swift zwróciła się do fanów, żeby przestali rzucać różnymi obiektami w stronę sceny. Zaznaczyła, że tancerze mogą się o nie potknąć. 

Trend rzucania przedmiotami w artystów i celebrytów w ostrych słowach skrytykowała Adele, piosenkarka i laureatka Oscara za główny utwór w filmie "Skyfall". "Zauważyliście, że ludzie w Ameryce zapominają o [...] etyce występów i zwyczajnie rzucają jakiś syf na scenę? Widzieliście kiedyś coś takiego? [...] Niech tylko spróbują. Niech spróbują czymś we mnie rzucić" - mówiła.

"Diuna. Część druga": Kiedy premiera?

"Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Druga część produkcji była jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów 2023 roku. "Diuna: Część druga" miała pierwotnie trafić do kin 3 listopada 2023. W związku ze strajkami w Hollywood premiera produkcji została jednak przeniesiona na 15 marca 2024. Jednak niedawno okazało się, że film trafi do kin wcześniej. 

Po tym, jak studio Universal przeniosło premierę filmu "Kaskader" z marca na maj, Warner postanowił wykorzystać tę okazję. Nowa data premiery "Diuny" w Stanach Zjednoczonych to 1 marca 2024 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Florence Pugh | Diuna: Część druga | Harry Styles | Adele
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy