Reklama

Reklama

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" od 30 maja w HBO Max

Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to kolejna produkcja, która toczy się w świecie magii stworzonym przez J.K. Rowling. W Polsce streamingowa premiera filmu zaplanowana została w HBO Max na 30 maja.

Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to kolejna produkcja, która toczy się w świecie magii stworzonym przez J.K. Rowling. W Polsce streamingowa premiera filmu zaplanowana została w HBO Max na 30 maja.
Eddie Redmayne w filmie "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" /HBO

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i bardzo zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Ponieważ nie jest w stanie powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne), który staje na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza. Podczas niebezpiecznej misji staną oko w oko ze znanymi i nieznanymi zwierzętami oraz będą walczyć z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, kiedy gra toczy się o tak wysoką stawkę?

Reklama

W filmie występują nagrodzony Oscarem Eddie Redmayne ("Teoria wszystkiego"), dwukrotnie wyróżniony nominacją do Nagrody Akademii Jude Law ("Utalentowany pan Ripley"), Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol, William Nadylam, Callum Turner, Jessica Williams, Victoria Yeates, Poppy Corby-Tuech, Fiona Glascott, Katherine Waterston, Maria Fernanda Cândido, Richard Coyle, Oliver Masucci, Valerie Pachner oraz Mads Mikkelsen.

Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" wyreżyserowany został przez Davida Yatesa według scenariusza J.K. Rowling oraz Steve’a Klovesa na podstawie powieści J.K. Rowling.  

Premiera filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"w HBO Max odbędzie się 30 maja. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została na 19 czerwca na godzinę 20.10.

W magicznym świecie Harry'ego Pottera

W serwisie HBO Max dostępne są wszystkie filmy opowiadające o magicznym świecie Harrego Pottera - seria filmów "Harry Potter", seria filmów "Fantastyczne zwierzęta", a także programy specjalne "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" oraz "Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu".

Zobacz też:

Ten film wywołał w Polsce skandal. Teraz okazuje się, że to nie koniec

Erotyczne sceny i śmiałe sesje? Tak zaczynała polska gwiazda

Niewiarygodne, do czego się posunął, by zdobyć sławę. Wstrząsające sceny

Był u szczytu sławy, gdy zniknął. Kariera zniszczona przez seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy