Reklama

Ewa Kasprzyk planuje ślub. "Ciągle nie mam na to czasu"

Ewa Kasprzyk, przyznaje, że zawsze stara się patrzeć na świat z optymizmem. Kończący się rok był dla niej bardzo dobry zawodowo i prywatnie. Zaczęła wszystko od nowa, ma nowego chłopaka, z którym się zaręczyła, podróżuje po świecie, smakuje nowych rzeczy. I jest cudownie szalona.

Ewa Kasprzyk, przyznaje, że zawsze stara się patrzeć na świat z optymizmem. Kończący się rok był dla niej bardzo dobry zawodowo i prywatnie. Zaczęła wszystko od nowa, ma nowego chłopaka, z którym się zaręczyła, podróżuje po świecie, smakuje nowych rzeczy. I jest cudownie szalona.
Ewa Kasprzyk z narzeczonym Michałem Kozerskim w programie "Demakijaż" /Paweł Wodzyński /East News

"Zasypiam pogodzona i budzę się z nadzieją na cud, że ten kolejny dzień będzie piękny. Mam wspaniałego chłopaka, z którym nie ma mowy o nudzie, z którym dzielę wzloty i upadki, zaręczyłam się, a moja córka nagrała fajny kawałek świąteczny. Nie mogę też narzekać na brak pracy. Moje akcje poszły w tym roku w górę" - zdradza Ewa Kasprzyk.

Ewa Kasprzyk: Nowy dom i ślub

Aktorka urodziła się 1 stycznia, tak więc pierwszy dzień nowego roku jest dla niej podwójnym nowym początkiem.

"Marzę o podróży na Kubę, o tym by wrócić do treningów boksu w Tajlandii i o tym, by zbudować dom i go urządzić. Mój pierwszy, bo nigdy nie zbudowałam domu. Na pewno przygotuję dla widzów monodram, który napisał dla mnie Marcin Szczygielski i zamierzam wziąć ślub, ale ciągle nie mam na to czasu. I dalej, przed siebie, z uśmiechem, by nie marnować czasu" - dodaje 64-letnia gwiazda.

Reklama

Kim jest narzeczony Michał Kozerski?

Narzeczonym aktorki jest Michał Kozerski. Para wzięła w tym roku udział w programie "Power Couple".

Aktorka nie ma  wątpliwości, że "Power Couple" pozwolił im spojrzeć na ich związek nieco z innej strony. Dodatkowo jeszcze umocnił ich uczucie i pozwolił przekonać się, jak bardzo ważna jest ta druga osoba.

"Zawsze jest tak, że coś, co przychodzi z zewnątrz, czyli jakieś bodźce, to, co przychodzi ze świata, nie jest bez znaczenia dla nas. Ale myślę, że tu przyszły bardzo dobre sygnały i akurat w tym programie można było poczuć strach, lęk o drugą osobę, taką solidarność, trzymanie kciuków, żeby się udało. Każdy z nas odkrywał też inną kartę. Oczywiście Michał zawsze mówił, że ja jestem nieobliczalna i po mnie można się wszystkiego spodziewać, i też tak było. Więc może też trochę udowodniłam, że jestem odważna" - mówiła agencji Newseria Lifestyle.

Przypomnijmy, że w 2019 roku Kasprzyk, po 36 latach małżeństwa, rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem.

"To czysta biologia, nieodwracalne prawa natury. Młodsza dziewczyna lubi starszych, bo chce czuć się zaopiekowana, mieć finansową stabilizację. A później to się odwraca, bo kobieta starsza chce przeżyć coś szalonego, romantycznego, więc ugania się za młodzikami" - Ewa Kasprzyk mówiła w 2018 roku w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

Zobacz również:

Relaks w święta w bikini. Młoda Polka pokazała ciało

Kiedy pogrzeb gwiazdora "Świata według Kiepskich"?

Nagi tors na urodziny! Nie do wiary, ile lat właśnie skończył

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy