Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska: Relaks w święta w bikini

Wiktoria Gąsiewska spędzała tegoroczne święta w jednym z hoteli w Szklarskiej Porębie. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem w bikini. W ten sposób relaksowała się po bożonarodzeniowym śniadaniu.

Wiktoria Gąsiewska spędzała tegoroczne święta w jednym z hoteli w Szklarskiej Porębie. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem w bikini. W ten sposób relaksowała się po bożonarodzeniowym śniadaniu.
Wiktoria Gąsiewska relaksuje się w bikini /Instagram/@wiktoria_gasiewska /Instagram

"Spacer był po śniadanku, a basen po spacerze" - napisała na Instagramie Gąsiewska, publikując zdjęcie w bikini. Aktorka nie spędziła jednak świąt w tropikach, tylko wybrała jeden z hoteli w Szklarskiej Porębie.

Wiktoria Gąsiewska regularnie publikuje na Instagramie fotografie z życia codziennego. Utrzymuje stały kontakt z fanami, których pokaźne grono chętnie komentuje jej poczynania i zawodowe projekty. Na samym Instagramie profil młodej aktorki obserwuje ponad milion osób, co świadczy o tym, że artystka cieszy się niemałą popularnością. 

Reklama

Wiktoria Gąsiewska znów u boku Adama Zdrójkowskiego

Aktorkę zobaczymy na antenie Polsatu już w najbliższy piątek w Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gąsiewska będzie jedną z prowadzących wieczór. Partnerować będzie jej m.in. były partner Adam Zdrójkowski.

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie startuje o godz. 20 prosto ze Stadionu Śląskiego. Szampańską zabawę zapewnią nam najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej. Usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana i Pawła Domagałę.

Odliczanie do Sylwestra zaczynamy tuż po Świętach. Od 27 grudnia codziennie publikujemy w Polsat Go i Interia.pl wideonewsy o tym, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make up, czy playlistę, która nie pozwoli nawet zatwardziałym przeciwnikom tanecznych imprez podpierać ścian i zostać obojętnym. Radami i swoimi sposobami na udaną noc sylwestrową podzielą się z nami Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Podejrzymy próbny make-up Marceliny Zawadzkiej, aby dowiedzieć się o aktualnych trendach i makeup'owych trickach. Poznamy playlisty gwiazd SMP, czyli kawałki, przy których uwielbiają się bawić w Sylwestra. Sprawdzimy także sylwestrowe menu gwiazd, a pomoże nam w tym niezawodny Adam Borowicz z Family Food Fight. Oczywiście zajrzymy za kulisy największej imprezy Sylwestrowej w Chorzowie i pokażemy próby i przygotowania gwiazd do ostatniego występu w tym roku. 

Zobacz również:

Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy. Teraz przeprasza!

Była ikoną rewolucji seksualnej. Jej córka to znana aktorka

Zmarł zaledwie trzy miesiące po ślubie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy