Reklama

Reklama

Ewa Kasprzyk od lat zachwyca na ekranach! Co słychać u aktorki?

Ewa Kasprzyk zadebiutowała na ekranach w 1980 roku. Od tego czasu wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych. Spełnia się także w teatrze, gdzie pracuje również jako... reżyserka. Mimo upływu lat, gwiazda nie może narzekać na brak pracy. Czym zajmuje się obecnie?

Zawrotna kariera Ewy Kasprzyk

Co łączy filmy: "Kogel - Mogel", "Banksterzy", "Mayday" i "Polityka"? To tylko niektóre z produkcji, w których swe aktorskie umiejętności zaprezentowała niekwestionowana ikona polskiego kina - Ewa Kasprzyk. Fani telewizji również bardzo dobrze ją znają. Ewa Kasprzyk bowiem występowała w takich serialach jak m.in.: "Na dobre i na złe", "Blondynka" czy "Przyjaciółki". 

Aktorka wyznaje, że szczególne miejsce w jej sercu ma jednak teatr. Aktualnie, trwają próby do uwielbianego przez publiczność spektaklu "Berek - upiór w moherze". 

"Reżyseruję teraz pierwszą część, w której grałam przez 10 lat. Problemy ukazane w tej historii są nadal aktualne, więc ponownie podjęłam rękawicę i jestem na próbach" - przyznaje. "Teatr ma w sobie coś wyjątkowego, czego nie może zaoferować kino. W kinie, my jako aktorzy jesteśmy pozbawieni tej pierwszej reakcji odbiorców na naszą grę. Teatr to żywa publiczność! Po każdym spektaklu mamy inne doświadczenia."- dodaje. 

Reklama

Ewa Kasprzyk przypomina jednak, że pomimo lat doświadczenia nadal towarzyszy jej trema. 

"Niektórzy aktorzy powtarzają, że jeśli nie doświadczaliby tremy, dawno poszliby sprzedawać pietruszkę"- mówi z uśmiechem.

Zobacz również:

Stanisław Zaczyk: Smutny koniec. Polski aktor zmarł samotny w męczarniach

Jak dobrze znasz trylogię "Samych swoich"? [QUIZ]

"Pokusa": Joanna Liszowska nie chciała wystąpić w scenach erotycznych? 

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy