Reklama

Reklama

Emma Watson: To w nim zakochała się na planie "Harry'go Pottera"

"Harry Potter" to seria, która podbiła serca widzów na całym świecie. Aktorom, wcielającym się w bohaterów, dała ogromną popularność. Emma Watson, czyli filmowa Hermiona wyznała niedawno, w kim kochała się na planie.

"Harry Potter" to seria, która podbiła serca widzów na całym świecie. Aktorom, wcielającym się w bohaterów, dała ogromną popularność. Emma Watson, czyli filmowa Hermiona wyznała niedawno, w kim kochała się na planie.
Emma Watson: Po latach ciężko rozpoznać w niej Hermionę z "Harry'ego Pottera" /Frazer Harrison /Getty Images

Od premiery pierwszego części o przygodach młodego czarodzieja, filmu czyli "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", minęło już 20 lat. Biorąc pod uwagę, że powstało aż osiem części, łatwo domyślić się, że aktorzy spędzali na planie dużo czasu. Byli dla siebie jak druga rodzina.

Emma Watson, wcielająca się w rolę Hermiony, zdradziła niedawno pewien sekret.

Reklama

W kim Emma Watson zakochała się na planie "Harry'ego Pottera"?

Aktorka opowiedziała w wywiadzie dla "ET Canada", że zakochała się podczas prac nad filmami o Harrym Potterze.

"Weszłam do pokoju, w którym mieliśmy korepetycje. Zadanie, które zostało mu przydzielone, polegało na narysowaniu tego, jak według niego wygląda Bóg? (...) Narysował dziewczynę w czapce odkręconej do tyłu na deskorolce. I po prostu nie wiem, jak to powiedzieć - po prostu się w nim zakochałam" - wyznała.

Dla wielu fanów będzie to być może zaskoczeniem, dla części pewnie niekoniecznie. Wybrankiem serca Watson okazał się Tom Felton, czyli filmowy Draco Malfoy.

Biorąc pod uwagę fakt, że wiele osób łączyło Hermionę z Draconem, wybór Emmy nie jest aż tak szokujący. Gdy spotkali się po raz pierwszy, miała 11 lat. Był trzy lata starszy, więc była dla niego kimś w rodzaju "młodszej siostry".

Wiele pojawiało się plotek na temat związku Watson i Feltona. Tak naprawdę nigdy ze sobą nie chodzili. Zresztą Emmę łączono też wielokrotnie z Danielem Radcliffem, czyli filmowym Harrym Potterem.

"Kiedyś siedziałem w charakteryzatorni, a ktoś powiedział coś w stylu: 'Tak, podkochiwała się [Emma Watson - red.] w tobie'. Od tamtej pory stałem się dla niej bardzo opiekuńczy. Zawsze miałem do niej słabość i to trwa do dziś" - wyznał Tom Felton.

Zobacz również:

Styczniowe nowości Netfliksa. Co obejrzeć?

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Emma Watson | Harry Potter

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL