Reklama

Reklama

"Dom Gucci": Lady Gaga zachwyca [zwiastun]

"Dom Gucci" zaprasza w swoje skromne progi. Oto dziedzictwo, za które warto zabić. Nazwisko uważane za synonim bogactwa i stylu, władzy i namiętności. Nazwisko z podręczników historii. Ale będące również przekleństwem...

Lady Gaga na plakacie filmu "Dom Gucci"

"Dom Gucci" w reżyserii Ridleya Scotta to opowieść o modowej dynastii, która stworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. Oszałamiający sukces rodzinnego biznesu zakończył się jednak spektakularnym krachem i zbrodnią, która wstrząsnęła nie tylko Włochami.

"Blichtr, chciwość, seks, moda i ekskluzywna galanteria skórzana - czego więcej można chcieć?" - pisał Michael Gross ("Model") o książce, na której oparto scenariusz filmu. "The Wall Street Journal" podkreślał: "To wnikliwa kronika narodzin i upadku firmy".

"Dom Gucci": O czym film?

W rolach głównych występują laureaci Oscarów i aktorzy nominowani do tej nagrody: Lady Gaga (Patrizia Reggiani), Adam Driver (Maurizio Gucci), Jared Leto (Paolo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci), Al Pacino (Aldo Gucci), Salma Hayek (Pina Auriemma).

Reklama

"Dom Gucci" inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dom Gucci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje