Reklama

"Detektyw Bruno": Natalia Sisik i Ola Szkołda debiutują na kinowym ekranie

Od piątku na ekranach polskich kin można oglądać film "Detektyw Bruno", w którym gra plejada znakomitych aktorów: Piotr Głowacki, Iwo Rajski, Karolina Gruszka, Dorota Kolak, czy Edyta Jungowska. W tym niezwykle optymistycznym filmie udział wzięły też topowe influencerki: Natalia Sisik i Ola Szkołda.

Od piątku na ekranach polskich kin można oglądać film "Detektyw Bruno", w którym gra plejada znakomitych aktorów: Piotr Głowacki, Iwo Rajski, Karolina Gruszka, Dorota Kolak, czy Edyta Jungowska. W tym niezwykle optymistycznym filmie udział wzięły też topowe influencerki: Natalia Sisik i Ola Szkołda.
Natalia Sisik i Aleksandra Szkołda wystąpiły w filmie "Detektyw Bruno" /Kurnikowski/Podlewski /AKPA

Natalia Sisik jest tiktokerką z ogromną, ponad 2,5 milionową społecznością. Na jej TikToku popularnością cieszy się seria #newsnadziś oraz wywiady z twórcami internetowymi, aktorami i artystami.  Natalia ma już na swoim koncie dubbing do filmów i bajek ale po raz pierwszy była na dużym planie filmowym. "Premiera była niczym dom cioci Oskara z filmu 'Detektyw Bruno' - pełen dzieci i rodzinnej atmosfery. Dokładnie taka była również atmosfera na planie filmu. Produkcja niezwykle wzrusza i przekazuje ponadczasowe wartości. Idealny film, aby obejrzeć go z całą rodziną!" - wspomina tiktokerka.

Reklama

Z kolei Ola Szkołda jest modelką i popularną influencerką modową. Ma na swoim koncie wiele sesji zdjęciowych oraz reklam dla polskich i zagranicznych marek, np.: Reserved Kids, Converse, Fale Loki Koki. Modelka miło wspomina dzień na planie "Detektywa Bruna" i z przekonaniem zaprasza widzów do kin. "'Detektyw Bruno' to idealny film, aby obejrzeć go z rodziną. Niesie ze sobą ważny przekaz i zbliża. W filmie jest super obsada, a dla mnie to prawdziwa szansa i pierwszy raz na tak dużym planie. Bardzo się cieszę, że dzięki niemu mogę stawiać swoje pierwsze kroki w aktorstwie".

"Detektyw Bruno": O czym opowiada film?

"Detektyw Bruno" to opowieść o chłopcu, Oskarze (Iwo Rajski), który po stracie rodziców zamieszkał w rodzinnym domu dziecka prowadzonym przez Ciocię (Edyta Jungowska) i Wujka (Ireneusz Czop). Choć jest to miejsce pełne miłości wciąż tęskni za swoimi rodzicami. Dlatego kiedy w jego ręce trafia zagadkowa mapa, stworzona jeszcze przez rodziców Oskar wierzy, że kieruje ona do skarbu, który pozostawili mu rodzice. Dzięki pomocy mieszkającej z nim Patrycji (Martyna Woźniak) Oskar wyrusza na jego poszukiwanie, ale że to nie jest łatwe prosi o pomoc swojego idola, Bruna Księskiego, głównego bohatera serialu "Detektyw Bruno" (Piotr Głowacki). Niestety, aktorowi woda sodowa już dawno uderzyła mu do głowy. Nawet partnerka filmowa, Hania (Karolina Gruszka) straciła do niego cierpliwość. Aktor akurat przeżywa kryzys wizerunkowy, więc jego przedsiębiorcza menadżerka (Dorota Kolak) widzi w tym okazję do poprawy reputacji swojego podopiecznego.

Oskar i Bruno rzucają się w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym więcej mają frajdy i radości. Tego właśnie trzeba im było do szczęścia! Zabawa w poszukiwanie skarbów prowadzi do niespodziewanego, ale bezcennego odkrycia: nie ma większego skarbu niż prawdziwy przyjaciel.

W rolach głównych występują: Piotr Głowacki, Iwo Rajski i Karolina Gruszka. W pozostałych rolach pojawiają się: Dorota Kolak, Edyta Jungowska, Ireneusz Czop, Martyna Woźniak, Marcin Mroczek i Rafał Mroczek.

Film wyreżyserowali Magdalena Nieć i Mariusz Palej na podstawie scenariusza Marcina Ciastonia i Ewy Rozenbajgier.

Zobacz też:

Ten film wywołał w Polsce skandal. Teraz okazuje się, że to nie koniec

Erotyczne sceny i śmiałe sesje? Tak zaczynała polska gwiazda

Niewiarygodne, do czego się posunął, by zdobyć sławę. Wstrząsające sceny

Był u szczytu sławy, gdy zniknął. Kariera zniszczona przez seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Detektyw Bruno
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy