Reklama

Demi Moore: Poruszają mnie rzeczy prowokujące

Demi Moore i Margaret Qualley zagrają główne role w filmie "The Substance". Ma to być "feministyczny horror". "Poruszają mnie rzeczy prowokujące" - wyznała Moore w niedawnym wywiadzie.

Demi Moore i Margaret Qualley zagrają główne role w filmie "The Substance". Ma to być "feministyczny horror". "Poruszają mnie rzeczy prowokujące" - wyznała Moore w niedawnym wywiadzie.
Demi Moore w filmie "Striptiz" /materiały prasowe

Autorką scenariusza i reżyserką filmu "The Substance" będzie Coralie Fargeat. To jej pierwszy film fabularny. Produkcja rozpocznie się w maju tego roku w Paryżu, a główne role zagrają hollywoodzka gwiazda Demi Moore i Margaret Qualley, młoda aktorka, która pojawiła się w obrazie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood".

Reklama

Szczegóły dotyczące filmu nie zostały jeszcze ujawnione, ale serwis "Deadline" poinformował, że ma to być "wybuchowy, feministyczny horror".

Demi Moore szuka prowokujących ról

Demi Moore wyznała niedawno, że celowo szuka "prowokacyjnych" ról, aby dowiedzieć się czegoś o sobie.

"Zdecydowanie poruszyły mnie rzeczy, które były prowokacyjne. I nie mam na myśli tylko kontekstu seksualnego, ale chodzi mi o rzeczy, które naprawdę spowodowały, że zaczęliśmy myśleć inaczej, nieszablonowo" - wyznała gwiazda.

"Najważniejsze jest dla mnie to, że dzięki temu, co mnie inspirowało i poruszało, odkrywałam, jak kochać siebie, jak się odnaleźć i patrzeć na siebie" - dodała 59-letnia aktorka.

Może i Demi Moore nie jest najlepszą aktorką (świadczą o tym zresztą cztery Złote Maliny na koncie), ale nikt w latach 90. XX wieku nie wzbudzał tylu emocji, co ona, gdy kolejno: spędzała noc z nieznajomym za milion dolarów, uwodziła żonatego, robiła striptiz i goliła głowę na łyso.

Mimo że Demi Moore w listopadzie 2021 roku skończyła 59 lat, to jej uroda zaprzecza metryce. I choć krytycy - nie tylko filmowi - zazwyczaj nie zostawiają na niej suchej nitki, zarzucając aktorce serię niekończących się operacji plastycznych, to jej wygląd i kreacje filmowe nie przestają fascynować.

Czy w nowym filmie stworzy kreację na miarę swych najsłynniejszych produkcji takich, jak "Striptiz", "Uwierz w ducha", "W sieci", "G.I. Jane" czy "Niemoralna propozycja", okaże się już niebawem.

Zobacz również:

Lady Gaga chciałaby wyreżyserować film

"Spider-Man: Bez drogi do domu" najbardziej kasową produkcją wszech czasów

Polska seksbomba porzuciła aktorstwo. Co robi dziś?

Rozenek-Majdan bez cenzury. Gwiazda TVN w erotycznych scenach

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama