Reklama

Chris Hemsworth i Elsa Pataky: Najpiękniejsza para Hollywood?

Chris Hemsworth to obecnie jeden z najbardziej popularnych i rozchwytywanych aktorów Hollywood. Do kin właśnie wchodzi kolejna produkcja z jego udziałem - "Thor: Miłość i grom", a aktor nie zamierza zwalniać tempa. Mimo zawrotnej kariery doskonale sprawdza się w roli męża i ojca. Od blisko 12 lat tworzy udany związek z aktorką Elsą Pataky. Para doczekała się już trójki dzieci i zgodnie przyznaje, że udało im się "doszlifować" swój związek. Jaki jest sekret małżonków?

Chris Hemsworth i Emma Pataky: Niezwykła historia

Hemsworth i Pataky poznali się w 2010 roku. Już kilka tygodni po pierwszym spotkaniu pojawili się na imprezie organizowanej przez LACMA w Los Angeles, a zaledwie trzy miesiące później... pobrali się. Uroczystość odbyła się w Boże Narodzenie. Dziś para jest już ponad 11 lat po ślubie i wychowuje trójkę dzieci. W 2012 roku powitali na świecie córkę Indię Rose, a dwa lata później bliźniaków: Tristana i Sashę. 

Emma Pataky, podobnie jak jej małżonek, jest aktorką. Swoją karierę znacznie jednak ograniczyła na rzecz rodziny, skupiając się przede wszystkim na wychowywaniu dzieci. Gwiazda może jednak liczyć na ogromne wsparcie ze strony sławnego męża. Na dowód tych słów przytoczyła taką oto anegdotę:

Reklama

"Chris wracał do domu i mówił:" Jak minął dzień? ". I nie czułam się dumna, mówiąc: jestem tylko mamą" - wyjaśniała w jednym z wywiadów.

Na co małżonek odpowiadał: "Ale powinnaś, ponieważ to najtrudniejsza, ale najwspanialsza praca na świecie."

Mimo że uznawani są za parę idealną, w wywiadzie dla australijskiego "Body & Soul", zgodnie przyznawali, że w ich związku wcale nie jest kolorowo. Wciąż muszą dbać o jakość relacji i szukać kompromisów. 

"To zabawne, że ludzie uważają nas za idealną parę. Nie ma mowy. To były wzloty i upadki, a my nadal pracujemy nad tym związkiem. Myślę, że związek to ciągła praca. To nie jest łatwe" - tłumaczyła Elsa Pataky.

Aktorka zdradziła, że przez lata bycia razem udało im się znaleźć najlepszy sposób na szlifowanie relacji. Jak przyznała Pataky, starają się spędzać czas tylko we dwójkę i realizować wspólne pasje. Małżonkowie uwielbiają aktywność fizyczną, sport i zdrowe odżywianie.

Zobacz również:

Weekend w kinie: W cieniu (nagiego) Thora

Kevin Bacon: Od idola nastolatek do gwiazdy TikToka

Maya Hawke: Karierę rozpoczęła od słynnych reklam bielizny

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy