Reklama

Reklama

Bob Saget nie żyje. Aktor został znaleziony martwy w hotelu

Amerykański aktor i komik Bob Saget, znany głównie z serialu "Pełna chata", został znaleziony martwy w jednym z hoteli na Florydzie - poinformowała w niedzielę wieczorem czasu lokalnego miejscowa policja. Miał 65 lat.

Bob Saget nie żyje

Bob Saget nie żyje

Policja została wezwana do hotelu Ritz-Carlton w Orlando "w sprawie nieprzytomnego mężczyzny w pokoju, który został zidentyfikowany jako Robert Saget i na miejscu uznany za zmarłego" - tweetowało biuro szeryfa.

Przyczyna śmierci aktora nie jest jeszcze znana.

Policja poinformowała, że pokoju hotelowym, gdzie znajdowały się zwłoki Sageta, nie znalazła żadnych śladów przestępstwa lub spożycia narkotyków.

Pobyt Boba Sageta na Florydzie związany był z jego trasą estradową przez USA. Jeszcze na kilka godzin przed podaniem wiadomości o jego śmierci, Saget tweetował o swoim występie w Jacksonville.

Reklama

Bob Saget: Kariera

Aktor zdobył popularność głównie dzięki roli Danny'ego Tannera w popularnym telewizyjnym serialu komediowym "Pełna chata", który był emitowany w latach 1987-1995.

Oprócz roli Danny'ego, serialowym fanom może kojarzyć się jako narrator z "Jak poznałem waszą matkę". Po zakończeniu zdjęć do "Pełnej chaty", Saget zagrał w kilkunastu filmach (m.in. "Ojcowie i synowie", "Kariera po trupach" czy "Głupi i głupszy 2") i kilku serialach ("Zagubiony w czasie", "Jak wychować tatę" czy "Ekipa").

Aktor podkładał także głos w filmach "Madagaskar" i "Farsa pingwinów". Próbował swoich sił jako reżyser, producent i scenarzysta (m.in. ''Farsy pingwinów''). Poza aktorstwem zajmował się również prowadzeniem programów rozrywkowych (''Najśmieszniejsze filmy wideo Ameryki'', ''1 vs. 100''). Często występował jako komik.

"Bob Saget był komikiem, którego kochaliśmy i który przekraczał granice. Będzie nam go brakować" - podkreślił kanał telewizyjny Comedy Central na swoim koncie na Twitterze.

Zobacz również:

Skandalizująca Złota Palma: O tych filmach było głośno

Najsłynniejsze ekranowe zakonnice

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bob Saget

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama