Reklama

Billy Bob Thornton: Syn aktora przez półtora roku ukrywał, że ma dziecko

Harry James Thornton, syn hollywoodzkiego gwiazdora Billy'ego Boba Thorntona, przez półtora roku ukrywał przed swym ojcem, że ma dziecko. Dlaczego nie chciał się przyznać, że został ojcem?

Harry James Thornton, syn hollywoodzkiego gwiazdora Billy'ego Boba Thorntona, przez półtora roku ukrywał przed swym ojcem, że ma dziecko. Dlaczego nie chciał się przyznać, że został ojcem?
Billy Bob Thornton sześć razy brał ślub / Jeff Kravitz/FilmMagic /Getty Images

27-letni Harry James Thornton jest agentem nieruchomości z Los Angeles i rekwizytorem, pracującym przy produkcjach filmowych. To syn hollywoodzkiego aktora Billy'ego Boba Thorntona, a zarazem były pasierb Angeliny Jolie.

O Harrym zrobiło się ostatnio głośniej, ponieważ bierze udział w programie "Relatively Famous: Ranch Rules". Reality show emitowane jest w telewizji E!, a jego bohaterami są dzieci znanych rodziców. Wyzwanie polega na tym, że muszą oni odnaleźć się w realiach życia, jakie panują w gospodarstwie rolnym.

Reklama

Został tatą w wieku 19 lat. Ukrył to przed ojcem

W najnowszym odcinku show Harry ujawnił pewną ciekawostkę, dotyczącą jego kontaktów z ojcem. Thornton junior przyznał, że został po raz drugi ojcem, mając zaledwie 19 lat. Co ciekawe, fakt, narodzin kolejnej córki ukrywał przed swoim ojcem aż przez półtora roku. "Widywałem go raz czy dwa w tygodniu i ani razu mu o tym nie powiedziałem" - wspominał Harry.

"Bałem się mu powiedzieć, bo nie wiedziałem, jak to przyjmie. Kiedy urodziło się moje pierwsze dziecko, Mia, musiałem poprosić go o pieniądze i nie chciałem, żeby wziął mnie za kogoś nieodpowiedzialnego" - wyjaśnił Harry.

Ostatecznie przekonał się, że ukrywanie swojej drugiej córki przed ojcem było bezsensowne. "Powinieneś był mi powiedzieć. Dlaczego miałbym być zły?" - powiedział mu ojciec, gdy dowiedział się o istnieniu wnuczki, Nikity.

Harry przyznał w programie, że swojego ojca traktuje jako wzór do naśladowania.

"Mój tato dużo podróżował, kiedy byliśmy dziećmi, ale nie miało to znaczenia, ile pracował. Zawsze znajdował czas dla mnie i mojego brata. Teraz, gdy sam jestem tatą, staram się robić to samo, co mój tata robił dla nas. Zrobię wszystko, aby uszczęśliwić moje córki. Uwielbiam być tatą" - stwierdził. Matką obu dziewczynek jest jego narzeczona, Magi.

Matką Harry'ego jest była modelka "Playboya", Pietra Dawn Cherniak. Była ona czwartą żoną Thorntona (brał ślub sześć razy). Hollywoodzki gwiazdor ma czworo dzieci.

Zobacz również:

Oscary 2022: Nominacje! Kto ma szansę na złotą statuetkę? Sprawdźcie!

Léa Seydoux i "Historia mojej żony": Nowa rola dziewczyny Bonda

Maria Wachowiak: Gwiazda jednej roli. Tragiczne losy polskiej aktorki

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy