Reklama

"Bez litości 3: Ostatni rozdział": Denzel Washington jakiego nie znacie

"Bez litości 3. Ostatni rozdział” to finałowa część trylogii z dwukrotnym zdobywcą Oscara Denzelem Washingtonem w roli głównej. Od dziś produkcję oraz dwa poprzednie filmy możecie zobaczyć na platformie Polsat Box Go!

Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

"Bez litości 2": Denzel Washington walczy o sprawiedliwość

Emerytowany tajny agent Robert McCall (Denzel Washington) powraca, by w wyszukany, charakterystyczny dla siebie sposób, walczyć o sprawiedliwość. Jest nieustraszony, diablo inteligentny, a jego sprawność fizyczna sprawia, że dostaje to, czego chce. A chce sprawiedliwości.

Reklama

"Bez litości 3": Denzel Washington powraca jako kultowy bohater

Od czasu porzucenia życia jako płatny zabójca pracujący na zlecenie rządu, McCall próbuje pogodzić się z przerażającymi rzeczami, które robił w przeszłości. Ukojenie znajduje w wymierzaniu sprawiedliwości w imieniu potrzebujących. Znajdując się w południowych Włoszech odkrywa, że jego nowi przyjaciele są pod kontrolą lokalnych bossów mafijnych. Gdy wydarzenia przybierają zły obrót, McCall wie, co musi zrobić: stać się obrońcą swoich przyjaciół, podejmując walkę z mafią. 

Trzecia część filmowej trylogii zarobiła w kinach prawie 600 mln dolarów.

"Bez litości": Gdzie oglądać filmową trylogię?

Pierwsze dwie części filmu "Bez litości" są dostępne w serwisie Polsat Box Go w pakiecie Premium. Ostatnią część będzie można oglądać w ramach jednorazowego wypożyczenia. Wszystkie trzy filmy wyreżyserował Antoine Fuqua.

Zobacz też:

"Aquaman": Trzecia część nie powstanie? Aktor rozwiewa wątpliwości

"Creed IV": Powstanie kolejna część kultowej serii. Gwiazdor reżyseruje

Adam Driver: "Melancholijny tur" kończy 40 lat

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bez litości 3. Ostatni rozdział | Denzel Washington
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy