Reklama

Reklama

"Batman": Premiera na HBO Max już wkrótce?

Z powodu błędu technicznego możliwe, iż poznaliśmy datę premiery "Batmana" na platformie HBO Max! A wszystko za sprawą... błędu!

Z powodu błędu technicznego możliwe, iż poznaliśmy datę premiery "Batmana" na platformie HBO Max! A wszystko za sprawą... błędu!
Batman /materiały prasowe

Najnowsza wersja przygód Człowieka-Nietoperza ma zadebiutować na platformie HBO Max 19 kwietnia 2022 roku. Informacja tak przypadkowo trafiła do mediów - z powodu błędu technicznego HBO wiadomość pojawiła się w serwisie zbyt wcześnie, a czujni fani szybko ją wyłapali.

Informacje o premierze zdaje się potwierdzać plany i wcześniejsze zapowiedzi przedstawicieli platformy, zgodnie z którymi filmy studia Warner Bros. mają pojawiać się w serwisie streamingowym HBO Maz 45 dni po premierze kinowej. "Batman" ma być dostępny dla wszystkich użytkowników, bez żadnych dodatkowych opłat.

Reklama

Zobacz też: "Batman": Za grzechy ojca [recenzja]

"Batman": Opis filmu

Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników - w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright) - i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka.

Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

Zobacz też:

"Batman" nie podbił Chin. Ile już film zarobił na świecie?

"Batman": Zoe Kravitz walczyła z zaburzeniami odżywiania

Daniel Radcliffe nie chce wracać do roli Harry'ego Pottera. Co z nowym filmem?

Oscary 2022: Rozmowa z Wołodymyrem Zełenskim na oscarowej gali?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Batman | Robert Pattinson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy