Reklama

"Barbie": Pojawiły się zarzuty wobec Ryana Goslinga. Za stary do roli Kena?

Ryan Gosling zagra Kena w nadchodzącym filmie "Barbie". Wobec jego osoby pojawiły się jednak zarzuty, które skrytykowały wiek aktora. Do sytuacji odniósł się sam gwiazdor.

"Barbie": Ekranizacja losów słynnej lalki

"Barbie" jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Historia jednej z najpopularniejszych lalek doczeka się kinowej ekranizacji. W tytułową rolę wcieli się Magot Robbie, której będzie towarzyszył Ryan Gosling. Aktor wcieli się w postać Kena. Decyzja o wyborze kompana Barbie podzieliła widzów, którzy... skrytykowali wiek Goslinga!

Reklama

Ryan Gosling: Za stary do roli Kena?

Angaż Ryana Goslinga do roli Kena w filmie "Barbie" podzielił widzów oczekujących produkcji. W sieci postała nawet specjalna akcji o nazwie "#NotMyKen", w której internauci wyrażali swoje niezadowolenie. Głównym punktem zapalnym, który przyczynił się do rozgoryczenia fanów jest wiek aktora. Część z nich stwierdziła, że jest on za stary do roli Kena.  

O całej akcji "#NotMyKen" i niezadowoleniu internautów wypowiedział się sam odtwórca roli. Gwiazdor dosadnie wyraził swoje zdanie:

"Barbie": O czym opowie film? Kiedy premiera?

W filmie "Barbie" zobaczymy, jak tytułowa Barbie wraz z Kenem zachowują się, kiedy przestaną być lalkami i zostaną zmuszeni do życia wśród ludzi. 

Za sterami reżysera stanie Greta Gerwig, znana z "Lady Bird" czy "Małych kobietek". Filmu zadebiutuję na ekranach kin już 21 lipca.

Zobacz też:

Powstanie nowy spin-off "Szybkich i wściekłych"! Dwayne Johnson zagra główną rolę

Al Pacino: 83-latek znów zostanie ojcem. Nie wierzył, że to jego dziecko

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ryan Gosling | Barbie (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy