Reklama

Al Pacino: 83-latek znów zostanie ojcem. Nie wierzył, że to jego dziecko

Al Pacino nie wierzył, że to on jest ojcem nienarodzonego jeszcze dziecka. Gdy jego partnerka przekazała mu tę wiadomość, bez skrupułów wysłał ją na testy DNA.

Al Pacino nie wierzył, że to on jest ojcem nienarodzonego jeszcze dziecka. Gdy jego partnerka przekazała mu tę wiadomość, bez skrupułów wysłał ją na testy DNA.
Al Pacino /Dimitrios Kambouris /Getty Images

W tym tygodniu gruchnęła wiadomość, że 83-letni Al Pacino po raz czwarty zostanie ojcem. O tym, że jego 29-letnia partnerka Noor Alfallah jest w ósmym miesiącu ciąży doniosły amerykańskie media, w tym serwis TMZ.

Al Pacino po raz czwarty ojcem? Zażądał testu DNA

Teraz inny serwis, Showbiz411, powołując się na anonimowe źródła, poinformował, że Pacino był "zdumiony", gdy dowiedział się o tej ciąży. Informator delikatnie zauważył bowiem, że gwiazdor od niedawna ma problemy zdrowotne, które zwykle uniemożliwiają mężczyźnie zapłodnienie kobiety.

Reklama

Showbiz411 poinformował również, że Pacino, który jest ojcem trójki dzieci: Julie Marie i bliźniaków: syna Antona Jamesa i córki Olivii, nie chciał już kolejnych potomków, o czym powiedziała w wywiadzie jego poprzednia dziewczyna, Meital Dohan.

Związek gwiazdora z Noor Alfallah miał się rozpocząć tuż przed pandemią. Kobieta szybko zaprzyjaźniła się z 22-letnią Olivią, której matką jest aktorka Beverly D'Angelo. "Nagle Fallah była wszędzie tam, gdzie była Olivia, szczególnie podczas pandemii" - stwierdził informator.

Później Pacino miał sądzić, że ten związek już się skończył, bo nie spotykali się od dłuższego czasu. Aż w końcu, gdy Noor Alfallah była w jedenastym tygodniu ciąży, dowiedział się od niej, że znowu zostanie ojcem.

Podejrzewając, że został oszukany przez kobietę, która słynie z tego, że umawia się z wieloma bogatymi, starszymi mężczyznami, Pacino od razu zażądał prenatalnego testu DNA. Ten miał wykazać, że... faktycznie, dziecko jest jego.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Al Pacino

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy