Reklama

Powstanie nowy spin-off "Szybkich i wściekłych"! Dwayne Johnson zagra główną rolę

Dwayne Johnson powraca do sagi "Szybcy i wściekli". Aktor otrzyma własny spin-off, który będzie rozgrywał się po wydarzeniach z dziesiątej odsłony cyklu. W produkcji powrócą bohaterzy głównych odsłon.

Dwayne Johnson powraca jako agent Luke Hobbs

Dwayne Johnson powróci do sagi "Szybcy i Wściekli". Aktor otrzyma własny spin-off, który będzie kontynuował akcje dziesiątej części. Informacje o powrocie The Rocka ogłosiło Universal Pictures i sam gwiazdor.

Jest to już trzecia produkcja z tego uniwersum, w której zobaczymy agenta Luke’a Hobbsa - aktor ma wystąpić również w filmie "Szybcy i Wściekli 11" oraz kontynuacji spin-offu "Hobbs & Show".

"Szybcy i wściekli": Nowy film będzie spin-offem

Reklama

Niezatytułowany spin-off z Dwayne’em Johnsonem ma rozgrywać się pomiędzy 10 a 11 odsłoną cyklu. Film opowie o historii agenta Luke’a Hobbsa, który będzie musiał zmierzyć się z nowym zagrożeniem. W produkcji wystąpią bohaterzy znani z głównej części sagi. Czas akcji filmu wskazuje, że zadebiutuje on w kinach jeszcze w 2024 roku.

Dwayne Johnson: Zażegnał konflikt z Vinem Dieslem?

Dwayne Johnson miał początkowo zrezygnować z udziału w serii "Szybcy i Wściekli". Powodem takiej decyzji była kłótnia z główną gwiazdą cyklu - Vinem Dieslem. Jego krótki występ w ostatniej odsłonie oraz zapowiedź nowego spin-offu wskazują, że gwiazdy zażegnały konflikt.

Zobacz też:

Maciej Stuhr: Ten wpis wywołał prawdziwą burzę. "Zgłaszam na policję"

Al Pacino: 83-latek znów zostanie ojcem. Nie wierzył, że to jego dziecko

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Szybcy i wściekli 10 | Dwayne Johnson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy