Reklama

Reklama

"Babilon": Jest pierwszy zwiastun filmu o początkach Hollywood!

Do sieci właśnie trafił pierwszy oficjalny zwiastun wyczekiwanego filmu "Babilon" Damiena Chazelle'a. Dekadencka opowieść o początkach Hollywood zachwyci widzów? W zapowiedzi nie brakuje mocnych scen.

"Babilon" Damiena Chazelle'a to epicka opowieść o początkach Hollywood, w której w głównych rolach zobaczymy gwiazdy filmu "Pewnego razu w... Hollywood": Brada Pitta i Margot Robbie. "To zdecydowanie najtrudniejszy film w mojej karierze" - zapewnia reżyser. 

"Babylon" zadebiutuje w wybranych kinach 25 grudnia 2022 roku. Data nie jest przypadkowa - twórcy tej produkcji chcą wystartować do walki o Oscary za sezon 2022.

"Babilon": Jest pierwszy zwiastun

"Babilon" to opowieść o wielkich ambicjach, śledzi narodziny i upadek wielu gwiazd w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood - brzmi opis dystrybutora filmu.

Reklama

"Babilon": Gwiazdorska obsada

Główne role w filmie "Babylon" przypadły Bradowi Pittowi (który wcieli się w fikcyjnego gwiazdora filmowego Jacka Conrada) i Margot Robbie (w roli aspirującej aktorki Nellie LaRoy).

Obok nich w filmie "Babylon" mają wystąpić również m.in. Tobey Maguire, Max Minghella (jako Irving Thalberg) oraz Li Jun Li jako (Anna May Wong).  

W obsadzie znalazła się także debiutujący na ekranie Diego Calva ( w roli meksykańskiego imigranta Manny'ego Torresa), Jean Smart i Jovan Adepo.

W filmie pojawić ma się także polska aktorka Karolina Szymczak.

Ostatnim filmem wyreżyserowanym przez Chazelle'a był "Pierwszy człowiek" z 2018 roku, w którym Ryan Gosling wcielił w postać Neila Armstronga. Chazelle jest również twórcą serialu Netfliksa "The Eddy", w którym w jednej z głównych ról wystąpiła Joanna Kulig.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Babilon | zwiastun

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL