Reklama

Reklama

Karolina Szymczak w filmie "Babylon" Damiena Chazelle'a

W obsadzie dużej hollywoodzkiej produkcji "Babylon", reżyserowanej przez Damiena Chazelle'a, znalazła się polska aktorka Karolina Szymczak, która wystąpi m.in. u boku Margot Robbie, Brada Pitta i Tobeya Maguire'a. Jaką rolę dostała?

Karolina Szymczak

Karolina Szymczak, prywatnie żona Piotra Adamczyka, ma szansę na karierę w Hollywood. Aktorka wystąpi w filmie "Babylon" Damiena Chazelle'a, którego widzowie znają przede wszystkim z nagrodzonego sześcioma Oscarami musicalu "La La Land". Polka pochwaliła się tą współpracą w najnowszym poście na Instagramie.

Obok zdjęcia wytwórni Paramount, gdzie powstaje film, dodała wpis: "Była sobie dziewczyna, która wychowała się w małym miasteczku bez perspektyw, a mimo to miała wielkie marzenia. Ta sama dziewczyna pisze teraz prosto z LaLalandu, stawiając stopę na scenach, na których stawiały swoje stopy najbardziej uznane aktorki na świecie. Jeśli myślisz, że marzenia się nie spełniają, to znaczy, że nigdy naprawdę nie marzyłaś" - napisała enigmatycznie Szymczak.

Reklama

Pod postem aktorki posypały się gratulacje, między innymi od jej męża Piotra Adamczyka, który wspierał żonę tymi słowami: "Powodzenia kochanie. Wiem, że będziesz błyszczeć. Wielki kop w samo sedno...". Swój komentarz zostawił także Rafał Zawierucha, który trzy lata temu także dostał szansę zagrania w hollywoodzkiej produkcji (wystąpił u Quentina Tarantino w "Pewnego razu w Hollywood", gdzie wcielił się w postać Romana Polańskiego). "Pięknie! Rozkładaj skrzydła szeroko, fruń i nie bój się, że się stopią lub ludzie Ci je przytną - bo już je masz! Dbaj tylko, aby niosły długo!!!" - dodawał odwagi koleżance po fachu aktor.

Karolina Szymczak u boku gwiazd

Jak podaje serwis Deadline, film "Babylon" to opowieść o końcu lat 20. XX wieku, rozgrywająca się w Hollywood w przełomowym momencie, gdy przemysł filmowy przechodzi z kina niemego na produkcje z dźwiękiem. Dalsze szczegóły fabuły i opisy ról nie są na razie znane.

Z posta Karoliny Szymczak nie wynika, jaką rolę dostała. Tej wiadomości nie podaje przy nazwisku aktorki serwis IMDb, nie udało się nam uzyskać tej informacji także od niej samej. Można się jednak spodziewać, że nie będzie to jedna z kluczowych ról w filmie, bo zamkniętą listę aktorów wcielających się w najważniejsze w tej produkcji postaci podał serwis "Deadline", gdzie czytamy, że w głównej obsadzie znaleźli się: Margot Robbie, Brad Pitt, Diego Calva, Jovan Adepo, Li Jun Li, Katherine Waterston, Max Minghella, Lukas Haas, Flea, Rory Scovel, Samara Weaving, Eric Roberts, PJ Byrne, Damon Gupton, Olivia Wilde, Spike Jonze, Phoebe Tonkin, Tobey Maguire, Jean Smart, Chloe Fineman, Jeff Garlin i Troy Metcalf.

Film "Babilon" jest kręcony w Santa Clarita w Kalifornii. Zgodnie z zapowiedziami producentów będzie miał premierę 24 grudnia 2022 roku, a 6 stycznia 2023 roku trafi do kin w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej: Tobey Maguire powraca do kina. Zagra w nowym filmie Damiena Chazelle'a

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje