Reklama

Reklama

"Avatar: Istota wody": Sigourney Weaver zagra nastolatkę!

W pierwszej części filmu odtwórczyni roli niezapomnianej Ripley wcieliła się w postać doktor Grace Augustine. Bohaterkę spotkał jednak tragiczny koniec. Kogo zagra więc Sigourney Weaver w najnowszej odsłonie "Avatara"? Jak możemy dowiedzieć się ze stron magazynu Empire, 72-letnia aktorka zagra... nastolatkę.

"Avatar: Istota wody": Sigourney Weaver zagra nastolatkę

Sigourney Weaver dzięki motion capture (technika pozwalająca na przechywtywanie ruchów aktorów) stała się filmową Kiri, adoptowaną córką znanych z pierwszej części bohaterów - Jake’a (Sam Worthington) i Na’vi (Zoe Saldana).

Na łamach Empire reżyser filmu, James Cameron, chwalił Weaver, z którą pracuje zresztą po raz kolejny (przypomnijmy, że wcześniej współpracowali przy drugim "Obcym").

Cameron stwierdził, że Weaver świetnie się bawiła kręcąc "Avatara: Istotę wody". Aktorka miała mieć więcej energii i czuła się młodziej.

Reklama

"Avatar: Istota wody": O filmie

Akcja filmu "Avatar: Istota wody" rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Producent filmu Jon Landau, zdradził, że wszystkie cztery kontynuacje "Avatara" będą skupione na temacie rodziny. Cameron pracuje nad tymi filmami jednocześnie. Choć temat filmów będzie podobny, każda z części ma być osobną historią zakończoną wyraźnym finałem.

Zobacz też:

"Elvis": Hugh Jackman zachwyca się kreacją Austina Butlera

Joe Turkel nie żyje. Aktor miał 94 lata

William Shatner: Powstaje dokument o gwiazdorze "Star Treka"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Avatar: Istota wody | Sigourney Weaver

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL