Reklama

Reklama

Alec Baldwin i Olga Kurylenko wystąpią razem w thrillerze szpiegowskim

Pod koniec tego roku w Budapeszcie rozpocząć się mają zdjęcia do thrillera szpiegowskiego „Chief of Station”. Główne role zagrają w nim Alec Baldwin oraz pochodząca z Ukrainy Olga Kurylenko, która ma na swoim koncie udział w jednym filmów o Bondzie.

Alec Baldwin i Olga Kurylenko w filmie "Chief of Station"

"Chief of Station" przedstawia historię emerytowanego szefa zagranicznej komórki CIA, którego portretuje Alec Baldwin. Gdy dowiaduje się on, że śmierć jego żony nie była wynikiem wypadku, postanawia wrócić do szpiegowskiego światka, by rozwikłać wstrząsający spisek. Łączy siły z dawnymi przeciwnikami, jak również ze zbuntowaną agentką graną przez Olgę Kurylenko.

Reżyserem filmu będzie Jesse V. Johnson, który ma w swoim dorobku m.in. "Komornika" i "Hooligans 2: Do ostatniej krwi". Nim Johnson uznał, że najlepiej czuje się przed kamerą, był kaskaderem i koordynatorem scen akcji, udzielając się przy superprodukcjach pokroju "Mission: Impossible 3", "Terminator 3" i "Planeta małp".

Reklama

Z Kurylenko pracował już w tym roku przy filmie "Reguły zabijania".

Alec Baldwin: Postrzelił śmiertelnie kobietę

Alec Baldwin nie przerwał kariery aktorskiej po tym, jak w październiku 2021 r. na planie niezależnego westernu "Rust" w stanie Nowy Meksyk nieumyślnie postrzelił śmiertelnie operatorkę Halynę Hutchins. Choć początkowo publicznie deklarował, że rozważa dłuższy rozbrat z aktorstwem, w lutym w Anglii brał udział w zdjęciach do thrillera "97 minutes", o porwaniu Boeinga 767, któremu grozi katastrofa z powodu wyczerpania się paliwa.

Zobacz też:

"John Wick 4" najdłuższy z serii. Kiedy premiera?

"Jeanne du Barry": Johnny Depp jako Ludwik XV. Jest pierwsze zdjęcie

"Piła": W Londynie powstaje escape room inspirowany serią horrorów

Brett Goldstein: Wyrzeźbił muskulaturę do roli w zaledwie dwa tygodnie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Olga Kurylenko | Alec Baldwin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL