Reklama

Reklama

"Piła": W Londynie powstaje escape room inspirowany serią horrorów

Fani cyklu krwawych filmów „Piła” będą mogli już wkrótce na własnej skórze przekonać się, co oznacza bycie częścią morderczej układanki tajemniczego Jigsawa. W październiku w Londynie zostanie otwarty escape room inspirowany tą popularną serią horrorem. Jak głoszą twórcy tej atrakcji, odwiedzający wystawią tam na próbę swoje nerwy, pomysłowość i kompas moralny.

"Witaj Londynie, chcę zagrać z Tobą w grę" - mówi w nagraniu zapowiadającym otwarcie escape roomu "Saw: The Expercience" złowieszczy głos, doskonale znany widzom filmu "Piła". W krótkim klipie można dostrzec obskurne wnętrza piwnicy. To jedno z pomieszczeń, w którym zostaną uwięzieni chętni doświadczyć chwili grozy na własnej skórze.

"Piła": Londyński escape room

Jak dowiadujemy z oficjalnej strony londyńskiego escape roomu, na gości czekać będzie kilka takich mrożących krew w żyłach pomieszczeń. Aby jak najwierniej oddać klimat "Piły" nad całym projektem czuwały wytwórnie filmowe Lionsgate, Twisted Pictures i The Path Entertainment Group. Żeby uciec z tego miejsca, trzeba się będzie wykazać się sprytem, pomysłowością i odwagą, ale też szacunkiem dla zasad moralnych.

Reklama

"Żadne działanie nie pozostaje bez konsekwencji. Czy uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby uciec przed najnowszym testem Jigsawa?" - ostrzegają twórcy escape roomu "Saw: The Expercience".

Za bilet wstępu do przerażającego świata Jigsawa trzeba bedzie zapłacić 39 funtów.

Zobacz też:

Amanda Seyfried: Bez bielizny na planie? Miała wtedy tylko 19 lat

Córka Pitta i Jolie ma niesamowity talent! Fani zachwyceni 16-latką

Olivia Newton-John: Jej były ukochany zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach

"Top Gun: Maverick": Lewis Hamilton miał zagrać w filmie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Piła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL