Reklama

Reklama

Brett Goldstein: Wyrzeźbił muskulaturę do roli w zaledwie dwa tygodnie

Najnowszym nabytkiem w stale rosnącym gronie gwiazd Kinowego Uniwersum Marvela (MCU) jest znany z serialu „Ted Lasso” Brett Goldstein. Jego udział w filmie „Thor: Miłość i grom” był utrzymywany w tajemnicy, która wyszła na jaw dopiero wraz z premierą filmu i jedną ze scen po napisach. Goldstein wcielił się w tej produkcji w rolę superbohatera Herkulesa. Jak się okazuje, miał niewiele czasu na to, by popracować nad swoją sylwetką.

Brett Goldstein: Rola w "Thor: Miłość i grom" była zaskoczeniem

Dla Bretta Goldsteina propozycja zagrania superbohatera Herkulesa była równie dużym zaskoczeniem. Gdy skontaktowali się z nim przedstawiciele Marvela i zaproponowali mu udział w czwartej części Thora, aktor był przekonany, że ktoś robi sobie z niego żarty.

O tym, że musiał utrzymać w tajemnicy swój udział w filmie "Thor: Miłość i grom", aktor mówił już wcześniej w rozmowie z portalem "Variety". Gwiazdor "Teda Lasso" nie zdradził się nawet przed rodzicami.

"Nie mówiłem o tym nikomu, bo w Marvelu wszczepili mi w szyję specjalny chip, który miał eksplodować, gdybym się wygadał" - żartował Goldstein. Gdy "Thor: Miłość i grom" był już w kinach, Goldstein wysłał do rodziców sms, w którym zachęcał ich do obejrzenia tego filmu. W trakcie seansu mama Goldsteina była bardziej zachwycona rolą Russella Crowe’a, o czym na bieżąco pisała synowi.

Reklama

Brett Goldstein: Co dalej z jego rolą w MCU?

Goldstein zarzeka się, że nie ma pojęcia, jaka będzie jego przyszłość w MCU. W scenie po napisach filmu "Thor: Miłość i grom", grany przez Crowe’a Zeus wysyła swojego syna Herkulesa, by zapolował na Thora, który zrobił z niego pośmiewisko. Można więc przypuszczać, że wcześniej czy później dojdzie do konfrontacji Herkulesa i Thora granego przez Chrisa Hemswortha. Do tego czasu Goldstein może spokojnie odwiedzać siłownię, by jeszcze bardziej przypominać mitycznego siłacza.

Zobacz też:

Amanda Seyfried: Bez bielizny na planie? Miała wtedy tylko 19 lat

Córka Pitta i Jolie ma niesamowity talent! Fani zachwyceni 16-latką

Olivia Newton-John: Jej były ukochany zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach

"Top Gun: Maverick": Lewis Hamilton miał zagrać w filmie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Thor: Miłość i grom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama