Reklama

Reklama

"You Can Dance - Nowa Generacja": Edyta Herbuś cała we łzach [wideo]

Już w niedzielę, 3 października, poznamy 16. najlepiej tańczących dzieci w Polsce. Z emocjami na planie produkcji TVP nie mogła poradzić sobie Edyta Herbuś, która odwiedziła uczestników na treningach. Co tam się stało?

Uczestnicy "You Can Dance - Nowa Generacja" doprowadzili Edytę Herbuś do łez

W etapie "Akademia" 55 uczestników wyłonionych podczas castingów szlifowało taneczny warsztat pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. Do odcinków studyjnych "You Can Dance - Nowa Generacja" zakwalifikuje się zaledwie szesnaścioro tancerzy w wieku 8-13 lat.

W nowym odcinku programu na młodych uczestników czeka wiele emocjonujących momentów oraz spotkania z idolami - Roksaną Węgiel, Cleo, Adrianną Skon, Gromeem oraz Edytą Herbuś. I to właśnie ona nie będzie w stanie powstrzymać łez wzruszenia.

"You Can Dance - Nowa Generacja": Zapłakana Edyta Herbyś

"Patrząc na te dzieciaki, przypominam sobie siebie w ich wieku. Przypominam to, czego potrzebowałam, z czym się mierzyłam, co było dla mnie największym wyzwaniem" - mówiła Edyta Herbuś tuż przed pierwszym spotkaniem z uczestnikami "You Can Dance - Nowa Generacja". 

Reklama

"Jestem tu po to, żeby was otulić. Zaczęłam tańczyć kiedy miałam 9 lat więc byłam w takim wieku, jak większość z was. I właśnie po to odbywa się to spotkanie - żebym mogła podzielić się też swoimi doświadczeniami" - powiedziała radośnie tancerka w trakcie Akademii. 

Spotkanie z dziećmi z minuty na minutę było coraz bardziej emocjonujące. W pewnym momencie Edyta Herbuś nie wytrzymała i się rozpłakała. "Potrzebuję chwilkę" - zakomunikowała łamiących się głosem.

"Przyjmując zaproszenie do tego programu mocno skoncentrowałam się na tym, co ja mogę dać tym dzieciom, czym mogę się podzielić i czego potrzebują. W ogóle nie spodziewałam się, że od nich dostanę tak dużo" - wyznała zapłakana tancerka, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Czytaj więcej:

Tadeusz Sznuk przerywa milczenie. Pierwszy wywiad od lat!
Kto wygrał 4. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
"Hotel Paradise": Wiktoria powiększyła biust. Jak teraz wygląda? [zdjęcia]

Niezwykle emocjonujące spotkanie Edyty z uczestnikami widzowie będą mogli zobaczyć już w niedzielę, 3 października, w TVP1. Poznamy 16 uczestników, którzy przejdą do kolejnego etapu - odcinków studyjnych. Najlepszych z najlepszych wyłoni jury - Klaudia Antos, Agustin Egurrola i Michał Misha Kostrzewski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje