Reklama

Reklama

"Hotel Paradise": Wiktoria powiększyła biust. Jak teraz wygląda? [zdjęcia]

Wiktoria z czwartej edycji programu TVN "Hotelu Paradise" powiększyła biust. Co jeszcze zmieniła w swoim wyglądzie? Pokazała zdjęcia!

Wiktoria z czwartej edycji programu TVN "Hotelu Paradise" powiększyła biust. Co jeszcze zmieniła w swoim wyglądzie? Pokazała zdjęcia!
Wiktoria z "Hotelu Paradise" /materiały prasowe

Uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" wyznała, że jako 19-latka zoperowała sobie biust. Jednak nie tylko on się zmienił. Jak wyglądała przed programem? Na zdjęciach sprzed kilku lat wygląda zupełnie inaczej niż obecnie.

Wiktoria Gąsior w programie "Hotel Paradise"

Wiktoria Gąsior jest uczestniczką czwartej edycji programu "Hotel Paradise". Stworzyła w nim parę z Miłoszem Pestą. Nad ich relacją w ostatnim czasie zawisły czarne chmury. Wszystko przez zachowanie Wiktorii, które nie spotkało się z aprobatą ani innych uczestników, ani telewidzów. Gąsior mocno nadwyrężyła zaufanie swojego partnera, dając się ponieść zabawie z innym mieszkańcem zanzibarskiego hotelu. Miłosz ostatecznie jej wybaczył, a w ostatnim odcinku zadeklarował nawet, że byłby w stanie stworzyć z Wiktorią poważną relację po programie.

Reklama

Czy ich związek przetrwał do dzisiaj? Na to pytanie odpowiedź poznamy dopiero po wielkim finale.

Wiktoria z "Hotelu Paradise" - operacje plastyczne

Wiktoria Gąsior jest niewątpliwie jedną z najbarwniejszych postaci tej edycji "Hotelu Paradise". 23-letnia trenerka personalna i zawodniczka bikini fitness z Warszawy jest bardzo bezpośrednia i nie boi się wyrażać swojego zdania. Bez skrępowania opowiadała także o tym, co poprawiła w swoim wyglądzie.

Kiedy została zapytana przez swoją imienniczkę z programu o to, czy powiększyła biust, przytaknęła. Przyznała, że ma za sobą operację. Przeszła ją już jako 19-latka. Dodajmy, że powiększanie piersi przez zawodniczki fitness, u których poziom tłuszczu w organizmie jest bardzo niski, jest całkiem powszechne.

Rozmiar biustu to nie jedyne, co zmieniło się w wyglądzie uczestniczki "Hotelu Paradise" na przestrzeni ostatnich lat. W sieci wciąż dostępne są jej stare zdjęcia, które pokazują, jak bardzo się zmieniła. Okazuje się, że blondwłosa dziś 23-latka kiedyś była brunetką. Tym natomiast, co zdecydowanie nie uległo zmianie, jest fenomenalna forma Wiktorii. Już przed laty mogła poszczycić się imponującą muskulaturą.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy