Reklama

Reklama

Tadeusz Sznuk przerywa milczenie. Pierwszy wywiad od lat!

Tadeusz Sznuk konsekwentnie nie udziela wywiadów, teraz postanowił zrobić wyjątek. W najbliższą niedzielę ok. 09.45 w „Pytaniu na śniadanie” wyemitowany zostanie wywiad z prowadzącym „Jeden z dziesięciu”.

Tym razem Tadeusz Sznuk nie będzie zadawał pytań.

Z wywiadu dowiemy się, dlaczego Tadeusz Sznuk o wiele bardziej woli pytać niż odpowiadać, usłyszymy również o szalonej pasji redaktora, jaką jest lotnictwo.

Tadeusz Sznuk opowie o życiu prywatnym

Tadeusz Sznuk po raz pierwszy otworzy się także na temat swojego życia prywatnego - opowie o wnukach i o tym, jak cenny jest święty spokój. Znaczna część rozmowy poświęcona będzie programom: "Jeden z dziesięciu", Studio2 oraz "Pytanie na śniadanie".

Przypomniane zostaną też pierwsze, historyczne wydanie "PnŚ", które prowadził właśnie Tadeusz Sznuk wspólnie z Grażyną Bukowską. Niedzielną rozmowę poprowadzi Mateusz Szymkowiak.

Reklama

Tadeusz Sznuk: Będzie kolejny sezon Jednego z dziesięciu"

Przypomnijmy, że w czerwcu o Tadeuszu Sznuku i programie "Jeden z dziesięciu" zrobiło się głośno za sprawą dość intrygującego pożegnania prowadzącego w ostatnim odcinku minionego sezonu; w swoich słowach Tadeusz Sznuk nie zawarł zaproszenia do oglądania kolejnych odsłon. Dodatkowo w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat braku porozumienia między twórcami projektu a nadawcą, jakim jest Telewizja Polska.

Niedługo potem na oficjalnym profilu "Jednego z dziesięciu" na Facebooku pojawiło się oświadczenie, w którym produkcja zapraszała na nowy sezon.

"Szanowni Państwo, Informujemy, że ekipa teleturnieju wraca na plan 'Jednego z dziesięciu'! Teraz jeszcze zapraszamy na powtórki, ale już po wakacjach wrócimy do Was z premierowymi odcinkami. Do zobaczenia - w studiu lub przed telewizorami"  brzmiał komunikat.

Teleturniej: "Jeden z dziesięciu" po raz pierwszy pojawił się w TV 3 czerwca 1994 roku, a od samego początku jego prowadzącym jest dziennikarz Tadeusz Sznuk. Przez ponad 23 lata program był nadawany w TVP 2, a od 2018 roku gości na antenie telewizyjnej "Jedynki". Powtórki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:55. 

Czytaj więcej! Tadeusz Sznuk: Facet, która żąda odpowiedzi w trzy sekundy! 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje