Reklama

Reklama

"Top Model 10": Dominika Wysocka wygrała

10. edycja programu "Top Model" dobiegła końca. Zwyciężczynią jubileuszowej odsłony show okazała się Dominika Wysocka! Kim jest uczestniczka?

"Top Model": Kto wygrał 10. edycję?

Przez kilka ostatnich tygodni oglądaliśmy zmagania uczestników "Top Model". Największe szanse na tytuł mieli: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka, Mikołaj Krawiecki, Kacper Jasiński, Weronika Zoń (złoty bilet), Aleksandra Kubis, Arek Pydych, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Łukasz Wasielewski, Olga Król, Wiktoria Pawliszewska, Bartosz Kloch oraz Kacper Orenkiewicz. Rywalizacja była bardzo zacięta, a każdy z odcinków decydował o tym, kto ma największe szanse na zwycięstwo w show.

Uczestników oceniali w każdym odcinku i Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska oraz gość specjalny. W połowie rywalizacji z udziału w programie zrezygnowała Sophia Mokhar, a na jej miejsce weszła Aleksandra Skubis. Michał Piróg wykorzystał swoją jedyną szansę, aby przywrócić do dalszego konkurowania Kacpra Jasińskiego. Decydujący okazał się praski fashion week, który dał szansę na udział w finale trzem dziewczynom: Nicole Akonchong, Julii Sobczyńskiej oraz Dominice Wysockiej.

Reklama

Zobacz konto Julii w Maxmodels!

"Top Model": Dominika Wysocka zwyciężczynią

W finałowym odcinku "Top Model" decyzję o zwycięstwie podjęli widzów. Oprócz uczestników, którzy brali udział w tegorocznej odsłonie programu, zobaczyliśmy m.in. występ Sobla, Brodki oraz Michała "FOXA" Króla.

Widzowie zdecydowali, że zwyciężczynią 10. edycji programu "Top Model" została Dominika Wysocka! W studiu nie brakowało oklasków i licznych gratulacji!

Dominika Wysocka: Kim jest uczestniczka? [Wiek, wzrost, Instagram]

Dominika Wysocka ma 20 lat i 176 cm wzrostu. W przeszłości brała udział w kampanii sukien ślubnych. Do udziału w programie zachęcił ją chłopak, który okazuje jej ogromne wsparcie i trzyma za nią kciuki. Poza tym moda od zawsze była jej ogromną pasją.

Prywatnie studiuje inżynierię środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i jest stypendystką. Jest ciekawa świata i uwielbia podróżować. W wolnych chwilach czyta książki, a szczególnie kryminały.

Dominika Wysocka aktywnie działa w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie zyskał ogromną popularność, gdy dostała się do programu. Obecnie jej internetową bibliotekę zdjęć obserwuje ponad 55 tys. internautów z całego świata.

Czytaj również:

Zaręczyny w "Top Model": Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Znana aktorka nieuleczalnie chora

Piękna ona, piękny on. To był romans wszech czasów

Najsłynniejsza kradzież w historii polskiego kina

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Wysocka

Reklama

Reklama

Reklama