Reklama

"Święty": Przemysław Cypryański księdzem

Przemysława Cypryańskiego, znanego m.in. z filmów "Nad życie" i "Dlaczego nie!" czy serialu "M jak miłość", od dziś można będzie oglądać w komedii obyczajowej "Święty" emitowanej od poniedziałku do czwartku o godz. 20 w Czwórce. W hicie z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem w rolach głównych Przemysław Cypryański zagra charyzmatycznego księdza Marka, który przyprawi o kompleksy sympatycznego miejscowego proboszcza, Wincentego Wojtalę.

Przemysława Cypryańskiego,  znanego m.in.  z filmów "Nad życie" i "Dlaczego nie!" czy serialu "M jak miłość", od dziś można będzie oglądać w  komedii obyczajowej "Święty" emitowanej od poniedziałku do czwartku o godz. 20 w Czwórce. W hicie z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem w rolach głównych Przemysław Cypryański zagra charyzmatycznego księdza Marka, który przyprawi o kompleksy sympatycznego miejscowego proboszcza, Wincentego Wojtalę.
Przemysław Cypryański na planie serialu "Święty" /TV4/Gosia Stasiewicz /materiały prasowe

W poniedziałkowym odcinku "Świętego" do Uroczyska zawita bohater wielu entuzjastycznych  publikacji  w "Głosie mszalnym" - ksiądz Marek z Podkarpacia (Przemysław Cypriański). Wieści o jego duszpasterskich osiągnięciach już wcześniej docierały do księdza Wincentego (Sasza Reznikow),  nierzadko wywołując u niego ukłucie zazdrości i odruch rywalizacji, ale teraz poczciwy proboszcz będzie z bliska obserwować jego sukcesy na swoim własnym podwórku. 

Reklama

Przemysław Cypriański debiutuje w serialu "Święty"

Podczas gdy Wincenty będzie wracał do zdrowia po tym jak trafił do szpitala ze stanem przedzawałowym, ksiądz Marek zdobywać będzie coraz większą sympatię i podziw parafian. Widząc jak utalentowany, ujmujący i skromny jest goszczący na plebanii duchowny i jak przyciąga do kościoła ludzi, ksiądz Wojtala poczuje się małowartościowy i zbędny, dlatego postanowi odejść z parafii.

Czy ksiądz Marek i mieszkańcy Uroczyska mu na to pozwolą? O tym przekonamy się w finałowym tygodniu premier czwartego sezonu serialu, w którym nie tylko księdza Wincentego czekają trudne chwile. Kordas (Michał Milowicz) zabiegać będzie o wybaczenie córki, Luizy (Klaudia Sokołowska), Mikołaj (Mariusz Węgłowski) kupi dla Laury (Anna Iberszer) pierścionek, ale wszystko fatalnie się skomplikuje,  Patryk (Jasper Sołtysiewicz) pozbawiony jakichkolwiek umiejętności bokserskich stanie do walki na ringu, Sandra (Urszula Dębska) siedzieć będzie za kratkami, a Bartosz (Maciej Brzoska) odchodzić będzie od zmysłów, gdy zaginie jego córeczka.

Emisja 177. odcinka serialu "Święty" zaplanowana jest na poniedziałek (22 listopada) o godz. 20 na antenie TV4.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Kamila źle wybrała? Co z resztą?

Nie żyje bohaterka "Kuchennych rewolucji". Córka ujawnia szokujące fakty

Karolina Gruszka wyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Cypryański | Święty (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy