Reklama

Nie żyje bohaterka "Kuchennych rewolucji". Córka ujawnia szokujące fakty

Marzenna Koniuszy, bohaterka "Kuchennych rewolucji" w barze mlecznym "Agata", zmarła niedługo przed emisją odcinka ze swoim udziałem. Wkrótce na jaw zaczęły wychodzić wstrząsające informacje. Córka zmarłej kobiety ujawnia szokujące fakty. "Mama by żyła na dzień dzisiejszy" - pisze rozżalona.

Nie żyje Marzenna Koniuszy, bohaterka "Kuchennych rewolucji"

"Kuchenne rewolucje" w barze mlecznym "Agata" odbiły się niezwykle szerokim echem. Jedna z bohaterek ostatniego odcinka, Marzenna Koniuszy, niestety nie dożyła emisji programu ze swoim udziałem. 59-latka zmarła 20 września, niedługo po powrocie Magdy Gessler do lokalu, w którym pracowała od ponad czterdziestu lat. Restauratorka pożegnała kobietę w mediach społecznościowych, dedykując jej ostatni odcinek.

Wydarzenia z ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji" i smutne losy Marzenny Koniuszy dogłębnie poruszyły widzów. Wielu z nich, podobnie jak sama Magda Gessler, było oburzonych tym, w jaki sposób szefostwo wspomnianego baru traktowało nieżyjącą już 59-latkę oraz pozostałych pracowników.

Reklama

Córka zmarłej uczestniczki "Kuchennych rewolucji" zabrała głos

W końcu przerwać milczenie zdecydowała się córka pani Marzenny. Agnieszka Szczepańska zamieściła obszerny komentarz pod jednym z postów Magdy Gessler na Facebooku. Kobieta twierdzi, że po zakończeniu "Kuchennych rewolucji" pracownicy nadal byli traktowani w skandaliczny sposób.

W dalszej części pod adresem szefostwa baru mlecznego kobieta kieruje kolejne poważne zarzuty.

Córka zmarłej bohaterki "Kuchennych rewolucji" twierdzi ponadto, że nawet po wyjeździe Magdy Gessler pracownicy nie otrzymywali regularnie pieniędzy.

Na koniec córka pani Marzenny podziękowała Magdzie Gessler za uczczenie pamięci jej mamy: "Dziękuje za piękne słowa, pani Magdo".

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Kamila źle wybrała? Co z resztą?

Karolina Gruszka wyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę

Lady Gaga: Narodziny gwiazdy?

Piotr Adamczyk ma kolejne propozycje z Hollywood? Żona ujawnia!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy