Reklama

Reklama

"Sanatorium miłości": Anna i Zbigniew są razem? Zaskakujące doniesienia!

Anna i Zbigniew z trzeciej edycji: "Sanatorium miłości" stali się parą? Tak mogli pomyśleć internetowi obserwatorzy, którzy w ostatnim czasie zauważyli aktywność kuracjuszki w sieci. Pojawiła się tam również fotografia ze Zbyszkiem!

Anna i Zbyszek w programie "Sanatorium miłości"

Po dużym sukcesie programu: "Rolnik szuka żony" który prowadzi Marta Manowska, publiczny nadawca zdecydował się na zaproponowanie kolejnego formatu z piękną dziennikarką w roli gospodyni show. Stąd też w styczniu 2019 roku na antenie TVP 1 pojawiło się "Sanatorium miłości" – projekt, w którym grupa ludzi w wieku 60+ decyduje się na wzięcie udziału w wyjątkowym turnusie. 

Reklama

3. sezon show obfitował w wiele zaskakujących zwrotów akcji, a jednym z nich była decyzja Zbigniewa. Mężczyzna początkowo wykazywał spore zainteresowanie Anną, a para miała za sobą nawet romantyczną randkę, na której nie brakowało deklaracji. Niedługo później mężczyzna swoją uwagę przeniósł jednak na inną koleżankę z turnusu – Janinę, tym samym raniąc drugą z pań. 

Od pamiętnego wyjazdu do Polanicy minęło już kilka dobrych miesięcy, a w tym czasie pojawiło się wiele doniesień na temat dalszych losów kuracjuszy. Czyżby Zbigniew i Anna byli razem?

"Sanatorium miłości: Anna i Zbigniew są razem?

Już dwa miesiące temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie przedstawiające Annę i Zbigniewa podczas wspólnego wyjścia. Para udała się do jednego z salonów fryzjerskich i to właśnie na jego facebookowym profilu znalazła się fotografia kuracjuszy.

Pod wspomnianym postem szybko pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wrażali swoją opinię. Co ciekawe, na sporo wpisów odpowiedziała sama Anna Król, a jej wypowiedzi sugerowały trwającą relację.  

Anna "Sanatorium miłości" jest aktywna zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie, gdzie chętnie publikuje rozmaite kadry. Chociaż wprawdzie próżno szukać w jej galerii zdjęć ze Zbyszkiem, to niedawno na instagramowej relacji pojawiło się ich wspólne ujęcie! Fotografia co prawda zniknęła już z sieci, ale pozostawiła widzów "SM" w - wprawdzie niepotwierdzonym - ale silnym przeświadczeniu, że Anna i Zbigniew są razem po programie. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Zobacz również: 

Marta Manowska: Bez przerwy oceniana 

Edward z "Sanatorium miłości" o intymnych zbliżeniach w związku. Szczere wyznanie!

Iwona z "Sanatorium miłości" o seksie seniorów. Kobietom po menopauzie rośnie ochota na seks

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje