Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

Iwona z "Sanatorium miłości" o seksie seniorów. Kobietom po menopauzie rośnie ochota na seks

Jedna z uczestniczek "Sanatorium miłości" udzieliła wywiadu w "Pytaniu na śniadanie". Iwona przekonywała, że kobietom ochota na seks nie przemija z wiekiem, a menopauza tę chęć tylko nakręca. Co jeszcze powiedziała o seksie seniorów?

Urodziny Gerarda z Sanatorium Miłości

Przyszła pora na odważne wyznania. Uczestniczka drugiego sezonu "Sanatorium miłości" Iwona Mazurkiewicz postanowiła poruszyć temat seksu seniorów. W "Pytaniu na śniadanie" seniorka opowiadała między innymi o kwestiach związanych z menopauzą.

"Zaskoczeniem było dla mnie, że pojawiło się, to kiedy miałam 48 lat. Czytałam kiedyś w mądrych czasopismach, że kobieta po klimakterium niestety szybciej się starzeje, więc na daną chwilę byłam przerażona" - wyznała podczas wywiadu Iwona.

"Sanatorium miłości": Kobiety po menopauzie tracą ochotę na seks?

Nie zabrakło również pytań odnośnie seksu po menopauzie. Krąży wiele opinii, że kobiety po przekwicie tracą ochotę na zbliżenia intymne. Iwona jednak twierdzi, że jest wręcz odwrotnie.

Reklama

"Po menopauzie wzrasta apetyt na życie seksualne. Nie ma takiego obciążenia, że możemy zajść w ciążę. Także emocje, które towarzyszą temu aktowi są inne. Ja dostrzegam bardzo dużą różnicę między tym, co było przed i po..." - powiedziała Iwona.

Czytaj także: Gerard oświadczył się Iwonie!

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Iwona | menopauza | sex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje