Reklama

Monika Richardson zmieniła nazwisko. Zdradziła powód

Monika Richardson już oficjalnie nie jest panią Zamachowską. Dziennikarka nie zmieniła jednak nazwiska na skutek rozwodu, ale zmiany dokonała w urzędzie. Dlaczego zdecydowała się na taki krok?

Monika Richardson już oficjalnie nie jest panią Zamachowską. Dziennikarka nie zmieniła jednak nazwiska na skutek rozwodu, ale zmiany dokonała w urzędzie. Dlaczego zdecydowała się na taki krok?
Monika Richardson /Andras Szialgyi /MWMedia

Monika Richardson przez wiele lat tworzyła małżeństwo z aktorem, Zbigniewem Zamachowskim, które - jak twierdzą kolorowe portale - zawarła w atmosferze skandalu. Wybranka dziennikarki nie zaakceptowały bowiem dzieci 49-latki. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, bo w lutym tego roku aktor wyprowadził się. Choć Zamachowski stronił od publicznego mówienia o rozpadzie swojego związku, to inaczej postępowała jego żona.

Reklama

Monika Richardson: Już nie Zamachowska

Monika Richardson w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" wyznała, że główną przyczyną rozstania była zdrada męża. Choć dziś oboje są już w nowych związkach, to nadal nie są oficjalnie rozwiedzeni. Monika po rozpadzie małżeństwa z Zamachowskim związała się z biznesmenem, Konradem Wojterkowskim. Z kolei aktor znalazł szczęście u boku Gabrieli Muskały. Ostatnio dziennikarka podjęła decyzję, aby oficjalnie zamknąć nieudany etap w swoim życiu i postanowiła zmienić nazwisko.

Monika Richardson zdradziła powody swojej decyzji

Monika Richardson chciała jak najszybciej pozbyć się nazwiska po mężu. Z tego powodu, jeszcze przed rozwodem, udała się do urzędu, aby dokonać zmiany. Choć procedura trwała przeszło tydzień, a 49-latka nie była pewna pozytywnej decyzji w tej sprawie, to teraz zdradziła dziennikarzom "Faktu", że dopięła swego i nie jest już panią Zamachowską. Kobieta wróciła do nazwiska po swoim byłym mężu.

"Zrezygnowałam definitywnie z nazwiska Zamachowska. W papierach mam Richardson" - wyznała "Faktowi".

Przypomnijmy, że Will Richardson - amerykański dziennikarz i podróżnik, był pierwszym małżonkiem 49-latki. Ich małżeństwo trwało 5 lat, bowiem para rozwiodła się w 2000 roku. Monika Richardson w rozmowie z dziennikiem zdradziła, dlaczego podjęła decyzję o zmianie nazwiska. Dziennikarka nie chciała, aby kojarzyło się jej z przeszłością i przypieczętowała tym samym początek nowego etapu w swoim życiu.

"Napisałam więc, że to nazwisko mojego męża, które teraz już niestety nie kojarzy mi się najlepiej i chcę rozpocząć nowe życie. A nazwisko Richardson kojarzy mi się bardzo dobrze. Pod tym nazwiskiem prowadziłam program 'Europa da się lubić', który przyniósł mi wielką popularność" - dodała.

Monika Richardson nie tylko zmieniła nazwisko w urzędzie stanu cywilnego. Wymieniła również dokumenty - dowód osobisty oraz prawo jazdy - na których nie pojawia się już jako pani Zamachowska.

Zobacz również:

Tylko w Interii! Cary Fukunaga i Linus Sandgren: Bond na miarę naszych czasów

Nie żyje aktor znany aktor. Miał 28 lat

Głośny polski film już na Netfliksie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Zamachowski Zbigniew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama