Reklama

Martyna Wojciechowska rozpłakała się w trakcie wywiadu

Martyna Wojciechowska udostępniła na swoim profilu nagranie. Podróżniczka rozpłakała się w trakcie wywiadu. Dlaczego zareagowała tak emocjonalnie?

Martyna Wojciechowska udostępniła na swoim profilu nagranie. Podróżniczka rozpłakała się w trakcie wywiadu. Dlaczego zareagowała tak emocjonalnie?
Martyna Wojeciechowska /AKPA

Martyna Wojciechowska od lat gości na ekranach polskich widzów. Dziennikarka znana jest ze swej pasji do wędrówek i chęci pomocy innym. Wojciechowska od wielu lat prowadzi program podróżniczy "Kobieta na krańcu świata". 

Martyna pokazuje warunki życia kobiet w różnych częściach globu. Dziennikarka angażuje się także w szereg projektów, założyła własną fundację o nazwie "UNAWEZA". 

Martyna przez jakiś czas związana była z Jerzym Błaszczykiem, doczekali się córki Marii. Dziewczynka przyszła na świat w 2008 roku. Wojciechowska rozstała się z partnerem, ale wciąż utrzymywali przyjacielskie stosunki. Niestety tata Marysi umarł w 2016 roku. W 2020 dziennikarka wyszła za Przemka Kossakowskiego, para rozstała się w 2021 roku.

W 2017 roku Wojciechowska adoptowała Kabulę, dziewczynę pochodzącą z Tanzanii. Jej druga córka została dotknięta albinizmem. Choroba nie pozwalała jej na normalne funkcjonowanie w rodzimej społeczności.

Reklama

Wojciechowska ma również kanał na Youtube. Dziennikarka prezentuje tam poruszające historie. Ostatnio przeprowadzała wywiad z Różą Kozakowską. Kobieta jest polską lekkoatletką i mistrzynią paraolimpijską. Część rozmowy, niezwykle wzruszającą, dziennikarka opublikowała na swoim profilu. Martyna napisała w poście:

Martyna Wojciechowska: Wzruszenie w czasie rozmowy

W rozmowie z Różą, Wojciechowska poruszyła między innymi temat dzieciństwa lekkoatletki. Kozakowska płakała, opowiadając o przeszłości. Nie inaczej było z Martyną, choć zawsze zachowuje profesjonalizm i stara się wyciszyć emocję, to tym razem nie udało jej się nad nimi zapanować. Dziennikarka mówiła łamiącym się głosem.

Polska mistrzyni opowiadała o swoich traumatycznych doświadczeniach:

W chwilach załamania Róża słyszała wewnętrzny głos, który nie pozwalał jej się poddać. Okryła w sobie moc do walki. 

Zobacz również:

Filmowe hity Polsatu na święta! Co obejrzeć w TV?

Weekend w kinie: Co obejrzeć w święta?

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy