Reklama

Reklama

"Mam talent!": Upadek w finale. Ten występ zmroził widzów!

13. edycja programu "Mam talent!" dobiegła końca. Za nami 10 spektakularnych występów i wielkie emocje. Niemałe poruszenie wywołała końcówka powietrznego pokazu Dominiki Krzymowskiej. Marcin Prokop kilkukrotnie dopytywał po upadku, czy wszystko jest w porządku.

Dominika Krzymowska "Mam Talent"

To jej występ sprawił, że jurorzy nacisnęli platynowy przycisk! Dominika Krzymowska, w "Mam talent!" zachwyciła nie tylko Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak czy Jana Klimenta, ale również tysiące widzów. Fani z niecierpliwością wyczekiwali jej występu w finale. 

Reklama

Artystka zaprezentowała wyjątkowy taniec z liną. Akrobacje powietrzne poruszyły publiczność, ale w ostatnich sekundach nie wszystko poszło zgodnie z planem, a partner Dominiki nie zdołał jej złapać w odpowiednim momencie. Upadek kobiety zmroził krew w żyłach widzów! Zaraz po pokazie Marcin Prokop dopytywał, czy wszystko jest w porządku i czy uczestniczka czuje się dobrze. 

Zapewniał też, że w kulisach zajmą się nią lekarze. Na nagraniu nie widać dokładnie, czy artystka uderzyła głową o podłogę, czy jej towarzysz zdołał złapać ją na milimetry przed. Cała sytuacja wyglądała naprawdę niepokojąco.

"Mam talent!": Wyniki 13. edycji

Dziesiąte miejsce w programie zajął Mariusz Bochniarz, dziewiąte Trio KET, miejsce ósme należało do Dominiki Krzymowskiej. Na siódmej pozycji znalazł się Jordan Ogorzelski, na szóstej duet Fpytke, a na piątej Duo Eyal i Julia. Czwarte miejsce zajęła Orkiestra Baczków. Trzecie miejsce zajął duet Maja Kućko i Mariusz Nguyen, a drugie Jagoda Piec i Stefan. 13. edycję "Mam Taleny" i czek na 300 000 złotych wygrał 19-letni tancerz - Krzysztof Jaros. W finale 19-latek zaprezentował niezwykle poruszający układ taneczny do motywu przewodniego z "Listy Schindlera".

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony 8": Kamila rzuca Adama. Co z pozostałymi parami? [11. odcinek]

Anna Faris: Nie tylko straszne filmy

Leon Niemczyk: Grał wszędzie i wszystko

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Dominika Krzymowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy