Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Jan Kliment przeprasza

Jan Kliment przeprosił za swoje zachowanie po poniedziałkowym finale "Tańca z Gwiazdami". Tancerz, którego wulgarny komentarz nagrały kamery po zakończeniu telewizyjnej emisji show, opublikował na Instagramie lakoniczny komentarz.

Jan Kliment przeprosił za swoje zachowanie po poniedziałkowym finale "Tańca z Gwiazdami". Tancerz, którego wulgarny komentarz nagrały kamery po zakończeniu telewizyjnej emisji show, opublikował na Instagramie lakoniczny komentarz.
Jan Kliment przeprosił za słowa po finale "TzG" /Adam Jankowski /East News

W najnowszym poście tancerza na Instagramie widnieje tylko jedno słowo na czarnym tle: "Przepraszam". Kliment wyłączył możliwość komentarzy pod wpisem.

Dwunasta edycja "Tańca z Gwiazdami" to już historia - w poniedziałkowy wieczór odbył się finał tanecznego show, w którym zwyciężyli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Aktor znany m.in. z serialu: "Gliniarze" i jego taneczna partnerka w ostatnim odcinku pokonali Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz i Rafała Maseraka.

Reklama

Podczas finału nie brakowało wrażeń. Jak się okazało, emocjonalnie do całej sprawy podeszli także zaproszeni goście, a w szczególności Jan Kiment. Tancerz jest związany z programem, ponieważ wystąpił w kilku edycjach, a w zakończonym sezonie na parkiecie występowała także jego żona - Lenka Klimentova.

Mimo "transferu" do TVN (Kliment zasiada w jury programu: "Mam talent!"), gwiazdor często pojawiał się na widowni "Tańca...", dopingując uczestników. Nie mogło go więc zabraknąć także na finale!

Finał "Tańca z Gwiazdami": Co powiedział Jan Kliment?

Po oficjalnej - emitowanej na antenie Polsatu części - prowadzący zaprosili widzów do oglądania specjalnej, internetowej relacji, jaka pojawiła się na Facebooku. Przez kilka minut internetowi odbiorcy mogli więc "podglądać" wszystko to, co działo się tuż po "zejściu" z anteny. To właśnie wówczas kamera zarejestrowała rozmowę Klimenta z Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz. Chociaż wypowiedź była bardzo krótka, to zawierała sporo treści.

Wspomniane wideo z finału "TzG" wciąż jest dostępne w sieci. Już po pierwszej minucie można zobaczyć, jak Jan Kliment tuli Kajrę, pocieszając ją. Słowa, które dobrał, nie były jednak odpowiednie... "Ch** im w d***. Ja pier****" - wypalił Kliment.

Czytaj więcej:

Jan Kliment pozdrawia Edwarda Miszczaka w "Tańcu z Gwiazdami"

Jan Kliment jest nieobliczalny? Dobitne słowa gwiazdy TVN!

Jan Kliment? "Nie rozumiem, co mówi"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Jan Kliment (tancerz) | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL