Reklama

Reklama

Maj telewizyjnych finałów. Kiedy ostatni odcinek "Milionerów"?

Przed nami decydujące rozstrzygnięcia trzech najbardziej emocjonujących show sezonu: "Tańca z Gwiazdami", "Idola" oraz "Agent - Gwiazdy". Na finałowe odcinki w maju zapraszają także: Magda Gessler, Katarzyna Dowbor i Hubert Urbański.

"Milionerzy" (finał: 18 maja)

Reaktywacja kultowego teleturnieju to był strzał w dziesiątkę. Nowa, krótsza formuła programu zdecydowanie przypadła widzom do gustu. Choć niektórym odrobinę brakuje charakterystycznego napięcia, które budować potrafi czarujący gospodarz show Hubert Urbański. Nie było odcinka, żeby wierni widzowie żywo nie komentowali pytań lub poziomu wiedzy zawodników. Finał edycji zaplanowano na 18 maja. Czy wreszcie uda się komuś dołączyć do Krzysztofa Wójcika, który jako jedyny uczestnik siedem lat temu zgarnął okrągły milion?

Reklama

Co Hubert Urbański widzi na ekranie monitora?

"Taniec z Gwiazdami" (finał: 12 maja)

To wisienka na telewizyjnym torcie. W 7. edycji walczyło 11 par. Poziom był niezwykle wyrównany, co wielokrotnie powtarzała jurorka Iwona Pavlović. Ale Kryształowa Kula jest tylko jedna, więc jak zwykle na barkach widzów spocznie odpowiedzialność za wskazanie zwycięzcy. Iwona Cichosz, którą trenuje Stefano Terrazzino, swoje marzenia już spełniła - nauczyła się przekazywać emocje, a o wygranej nie myśli, żeby nie zapeszać. Podobnie, jak Natalia Szroeder i jej partner Jan Kliment. Wszystko zatem w naszych rękach.

"Agent - Gwiazdy" (finał: 16 maja)

Już prawie wszystko jasne. Odeta Moro, Daria Ładocha i Jarosław Kret - oto najwytrwalsi i zarazem najsprytniejsi uczestnicy show (a przypominamy, że do Argentyny poleciało aż czternaścioro śmiałków), którzy dotarli do ścisłego finału. Na ostatniej prostej przeszli morderczą walkę i to dosłownie, bo podczas jednego z zadań uczestnika pogrzebano żywcem! Tego w "Agencie" jeszcze nie było, ale czego to producenci nie wymyślą, żeby uatrakcyjnić widzom oglądanie? W ostatnim odcinku prowadząca Kinga Rusin zdradzi, kto z kluczowej trójki najlepiej wytypował agenta i tym samym wygrał edycję i sporą kasę.

"Idol" (finał: 17 maja)

- Trzeba umieć dobrze cierpieć, bo w piosenkach o miłości o to przecież chodzi - radził uczestnikom odcinków na żywo Wojtek Łuszczykiewicz. W tym samym czasie Ewa Farna wspominała o wystrzeganiu się patosu, Janusz Panasewicz o wrażliwości, a Elżbieta Zapendowska tylko się uśmiechała z zadowolenia lub kręciła głową, gdy była rozczarowana. O doskonałym śpiewaniu nikt nawet nie wspominał, bo to raczej oczywiste. Do tej pory najdalej zaszli: Angelika Zaworka, Karolina Artymowicz, Jakub Krystyan, Mariusz Dyba, ale pamiętajmy, że możliwość profesjonalnego nagrania albumu dostanie zaledwie jedna osoba.

"Kuchenne rewolucje" (finał: 18 maja)

4 maja Magda Gessler świętowała 200. odcinek programu. Jak ona to robi, że wciąż jest na fali, a produkcja z odcinka na odcinek bije rekordy oglądalności i coraz większych zysków z reklam? W ostatniej odsłonie 15. edycji gwiazda razem ze swoją ekipą zawita do Ostródy, gdzie od dwóch lata restaurację Fang Youn prowadzi rodowita Chinka, miłośniczka i trenerka tenisa stołowego. Do tej pory interesem zajmował się Youn, mąż Fang, ale mężczyzna zmarł i przedsiębiorcza kobieta musiała przejąć stery. Niestety, po dwumiesięcznej przerwie klienci odpłynęli w siną dal i lokalowi grozi zamknięcie. Jedyna nadzieja w pani Magdzie, która przecież niejeden restauracyjny koszmar wyciągnęła z tarapatów.

Magda Gessler: Przewrót w czyjejś kuchni

"Nasz nowy dom" (finał: 18 maja)

Katarzyna Dowbor pomogła już 94 rodzinom. W kolejce czekają następni. W jednym z ostatnich wywiadów gospodyni programu zdradziła, że każdy odcinek wiele ją kosztuje, bo tak naprawdę tylko udaje twardzielkę, a gdy gasną kamery, strumieniami płyną łzy. Może w prawdziwych emocjach tkwi tajemnica sukcesu? W czwartkowym odcinku Kasia, Maciek i Artur z pomocnikami wkroczą do zaniedbanego domu pani Marii, jej męża Juliana i córek: Moniki i Bernadetty.

Katarzyna Dowbor: Tylko udaję twardzielkę

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy