Reklama

"Kochankowie z Internetu 2": Casting do serialu dokumentalnego Polsatu

"Kochankowie z Internetu 2" to kontynuacja serii, która przed laty emitowana była w otwartym Polsacie i cieszyła się dużą popularnością wśród widzów. Rozpoczęły się właśnie poszukiwania bohaterów do drugiej części cyklu. Kto może się zgłosić? Sprawdźcie!

"Kochankowie z Internetu 2" to kontynuacja serii, która przed laty emitowana była w otwartym Polsacie i cieszyła się dużą popularnością wśród widzów. Rozpoczęły się właśnie poszukiwania bohaterów do drugiej części cyklu. Kto może się zgłosić? Sprawdźcie!
Screen z pierwszego odcinka telenoweli "Kochankowie z Internetu" (2007) /materiały prasowe

Poszukiwanie miłości przez Internet

"Szukamy bohaterów do nowego serialu dokumentalnego o poszukiwaniu miłości przez Internet. Zależy nam na osobach, które opowiedzą, jak próbują znaleźć tę jedyną lub tego jedynego w Internecie" - piszą w swym ogłoszeniu producenci.

"Chętnie potowarzyszymy w takich poszukiwaniach. Nie jest ważny wiek, płeć ani preferencje. Liczy się jedynie szczera opowieść o próbach znalezienia miłości i szczęścia w Internecie oraz chęć podzielenia się swoimi doświadczeniami" - dodają.

W ostatnim czasie powstały różne aplikacje, m.in. Tinder, ułatwiające szybkie nawiązanie kontaktu z obcą osobą. Wystarcz kilka minut, by wybrać sobie partnera i pół godziny, by się z nim spotkać. To rewolucja w obyczajach, mentalności i psychice człowieka, w przełamywaniu intymności, obaw i kompleksów. Ale otworzył się olbrzymi obszar do gry pozorów, oszustw, naciągania i nadużyć - świat dość niebezpieczny. Właściwie jeden wielki teatr z jednej strony, a z drugiej - ryzykowna podróż w nieznane.

Reklama

"Kochankowie z Internetu 2" to kontynuacja serii, która przed laty emitowana w otwartym Polsacie. Można powiedzieć, że wtedy serwisy randkowe raczkowały w internecie. Dzisiaj poszukiwanie bliskiej osoby w internecie stało się powszechne.

"Kochankowie z Internetu"

Bohaterami serialu "Kochankowie z Internetu" (2006-2007) były kobiety i mężczyźni, którzy w internecie szukali bliskiej osoby, z nadzieją, że będzie to partner na całe życie

"Nierzadko takie związki kończą się ślubem. Ale jest też wiele dramatów, o których opowiadamy - niekoniecznie w tonie szalenie poważnym. Specyfika internetu pozwala nawiązywać znajomości, ale długo zachowywać anonimowość i przedstawiać się wyłącznie z dobrej strony, ukrywając to wszystko, czego się wstydzimy, bo obniża naszą potencjalną atrakcyjność w oczach innych. (...) Będziemy towarzyszyć grupie różnych ludzi w ich drodze do odkrycia "prawdy" o internetowym partnerze i będziemy śledzić ich emocje, gdy nareszcie "przejrzą" na oczy" - tak swój serial przed laty zapowiadali jego twórcy.

Reżyserią serialu zajął się wówczas duet Irena Morawska i Jerzy Morawski, znani chociażby z serialu "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym", opowiadającym o grupie dziewczyn z małych miejscowości, które marzą o karierze modelki lub fotomodelki.

Zgłoszenia do kontynuacji serialu "Kochankowie z Internetu 2" tylko bezpośrednie pod numerem telefonu 797-875-246. W razie potrzeby producenci proszą, aby nagrać się na automatyczną sekretarkę.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Kamila źle wybrała? Co z resztą?

Nie żyje bohaterka "Kuchennych rewolucji". Córka ujawnia szokujące fakty

Karolina Gruszka wyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy