Reklama

Reklama

Kasia Dziurska pokazuje biust i pupę

Kasia Dziurska opublikowała w mediach społecznościowych kilka gorących ujęć z wakacji. Uwagę fanów zwróciła wysportowana sylwetka influencerki.

Kasia Dziurska opublikowała w mediach społecznościowych kilka gorących ujęć z wakacji. Uwagę fanów zwróciła wysportowana sylwetka influencerki.
Kasia Dziurska /Artur Podlewski /AKPA

Kasia Dziurska na wakacjach

Kasia Dziurska wygrzewa się na wakacjach w słonecznej Dominikanie. Malownicze widoki zapierają dech w piersiach internautów. Podobnie - figura trenerki, którą odważnie prezentuje na publikowanych w mediach społecznościowych ujęciach.

Efekty codziennych wizyt na siłowni i ciężkiej pracy widoczne są na coraz to kolejnych kadrach. Śmiałe zdjęcia rozgrzewają sieć. Kasia Dziurska odsłania ciało nie tylko w sportowych strojach, ale i mocno wyciętym bikini.

Strój kąpielowy podkreśla figurę trenerki. Zmysłowe pozy dodają pikanterii. Wyraźne zarysowane na brzuchu mięśnie motywują do ćwiczeń, a zachwytom fanów nie ma końca.

Reklama

Kasia Dziurska ma pokaźne grono wiernych i oddanych fanów. Trenerka personalna i instruktorka fitness pozostaje z nimi w stałym kontakcie dzięki profilom w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie obserwuje ją niemal pół miliona osób. Część z nich Dziurska pozyskała dzięki popularnym programom rozrywkowym, których była uczestniczką.

Kim jest Kasia Dziurska?

33-letnia obecnie sportsmenka w 2018 roku występowała w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami". W show Polsatu w parze z Tomaszem Barańskim zajęła drugie miejsce, ustępując tylko Beacie Tadli i jej tanecznemu partnerowi Janowi Klimentowi.

Dziurską mogliśmy oglądać także w "Dance Dance Dance" na antenie TVP2. W programie wystąpiła z Emilianem Gankowskim i zajęła miejsce w najlepszej trójce.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Kamila zrezygnowała z udziału w programie TVP. Co się stało?

Kiedyś na szczycie! Co się z nią ostatnio dzieje?

Pokonał go nowotwór. Tak wyglądał kilka miesięcy przed śmiercią

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dziurska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL