Reklama

Reklama

Joanna Jarmołowicz rozstała się z Janem Królikowskim?

Sensacyjne ustalenia mediów. Jan Królikowski rozstał się z Joanną Jarmołowicz? Para niedawno doczekała się pierwszego dziecka i planowała wspólną przyszłość. Aktorka miała ponoć w ostatniej chwili zmienić zdanie w sprawie ślubu.

Jan Królikowski i Joanna Jarmołowicz się rozstali?

Joanna Jarmołowicz, zanim zaczęła spotykać się z Janem Królikowskim, przez pewien czas była związana z jego bratem Antonim. Zdawało się, że to jednak młodszy z braci okazał się miłością jej życia. Asia i Janek dwa lata temu doczekali się syna Józefa i planowali się pobrać. Zdecydowali się jednak zmienić pierwotną datę i przełożyć ceremonię ze względu na śmierć Pawła Królikowskiego.

Według ustaleń mediów ślub był zaplanowany na październik tego roku. W związku gwiazdy "M jak miłość" i syna Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej miał pojawić się jednak poważny kryzys.

Reklama

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski: To koniec?

Jakiś czas temu aktorka seriali "M jak miłość" i "Receptura" miała zostać przyłapana w objęciach innego mężczyzny. Zdjęcia błyskawicznie obiegły media. Zaczęto plotkować o kryzysie w związku Jarmołowicz i Królikowskiego, a nawet o rozstaniu. Teraz jeden z portali plotkarskich podzielił się sensacyjnymi wieściami.

"Asia jeszcze niedawno planowała ślub z Jankiem, ale doszła do wniosku, że jednak nie chce zostać panią Królikowską" - miała powiedzieć Pomponikowi osoba z produkcji serialu "Receptura", która "na własne uszy słyszała, jak Joanna zwierzała się koleżance z planu ze swych problemów sercowych".

"Aśka była załamana, że cała Polska widziała, jak świetnie się bawiła bez Jaśka. Ten skandal mocno utarł jej nosa. Po tej wpadce bardzo się zmieniła. Doszła do wniosku, że nie jest pewna swoich uczuć ani tym bardziej tego, że resztę życia pragnie spędzić u boku ojca swojego synka" - twierdzi według Pomponika znajoma gwiazdy.

Sami zainteresowani póki co do tych sensacyjnych doniesień się nie ustosunkowali.

Czytaj również:

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Tom Holland ma problemy ze zdrowiem! Na co cierpi filmowy Spider-Man?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Jan Królikowski | Joanna Jarmołowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL